Warsztaty semestralne: Mały Konstruktor (3-4 lata)

Armii Krajowej 12/U3, Kraków
📅 czwartek 25.01.2024 do niedziela 25.02.2024
Warsztaty semestralne: Mały Konstruktor (3-4 lata)
Zanurz się w fascynujący świat nauk ścisłych w naszych niezwykłych warsztatach specjalnie dla najmłodszych! Z nami każda klockowa przygoda staje się naukowym odkryciem:

• Buduj niesamowite maszyny, łącz zębatki i wkręcaj śrubki z edukacyjnymi zestawami LEGO®.
  • Odkrywaj tajemnice fizyki, mechaniki i podstawy matematyki w przystępny dla malucha sposób.
  • Zrozum, czym jest ekologia i jakie tajemnice kryją za alternatywnymi źródłami energii.
  • Działając w parach, dzieci rozbudzają swoją wyobraźnię, uczą się pracy z innymi i rozwijają umiejętności międzyludzkie! Kiedy kooperują, nie tylko wspólnie realizują zadania, ale też inspirują się nawzajem i szukają innowacyjnych rozwiązań. Współpraca może być wyzwaniem, ale dzięki wsparciu naszego instruktora, dzieci stają się w tym mistrzami. Bo praca zespołowa to także nauka na przyszłość. Dzięki temu doświadczają:
      • Jak tworzyć solidne relacje i działać w duecie.
      • Jak efektywnie się komunikować i słuchać innych.
      • Jak wspólnie stawiać czoła przeciwnościom.
      • Jak łączyć odmienne pomysły w jedno.

Praca w zespole to gwarancja sukcesu, świetna zabawa i rozwijanie zdolności społecznych!

Dlaczego nasze zajęcia są wyjątkowe?

• Rozwijamy logiczne myślenie przez zabawę, ucząc jednocześnie podstaw nauk ścisłych.
  • Budzimy naturalną ciekawość dziecka, zachęcając do eksploracji świata.
  • Każdy mały naukowiec ma okazję zrozumieć, jak działają rzeczy wokół niego i poczuć radość odkrywania.

Nauka może być zabawą, a zabawa nauką! Dołącz do naszej kreatywnej społeczności małych inżynierów i naukowców w wieku 3-4 lat.

Armii Krajowej 12/U3

wtorek 16:30-17:15