Warsztaty semestralne: Akademia Inżyniera (4-5 lat)

ul. Armii Krajowej 12/U3, Kraków
📅 czwartek 25.01.2024 do niedziela 25.02.2024
Warsztaty semestralne: Akademia Inżyniera (4-5 lat)
Zapraszamy do tajemniczego świata, gdzie dzieci stają się małymi wynalazcami! W naszych warsztatach każde dziecko odkrywa, że nauka to zabawa:

• Zbuduj własny instrument czy wiatraczek! Przeżyj emocje pierwszego udanego eksperymentu!
  • Odkryj tajniki elektroniki, tworząc pierwsze układy z wykorzystaniem diod LED i przełącznika.
  • Rozpocznij programistyczną przygodę z uroczymi robotami czy Scratch Jr, specjalnie zaprojektowanymi dla małych genialnych umysłów.
  • Buduj, eksperymentuj i odkrywaj przy użyciu edukacyjnych zestawów LEGO DUPLO EDUCATION®.
  • Wspólna praca dzieci w zespołach pobudza inwencję twórczą, kształtuje umiejętność pracy zespołowej i rozwija zdolności interpersonalne! Kiedy maluchy działają razem, dzielą się zadaniem i inspirują nawzajem pomysłami oraz strategiami. Choć praca w duecie bywa trudna, ze wsparciem naszego instruktora, dzieci zdobywają niezbędne umiejętności. W końcu umiejętność pracy w zespole to cenna nauka. Dzięki temu odkrywają:
    • Sekret dobrego partnerstwa i budowania więzi.
    • Sztukę komunikowania się i dzielenia się myślami.
    • Siłę wspólnego dążenia do celu.
    • Magię łączenia różnych pomysłów.

Wspólne działanie to nie tylko osiągnięcia, ale także niesamowita zabawa i kształtowanie kompetencji społecznych!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

• Wspieramy naturalną ciekawość dziecka, odkrywając razem tajniki otaczającego świata.
  • Kształtujemy kreatywność, zdolności manualne i uczymy logicznego myślenia przez zabawę.
  • Każdy maluch zanurza się w świecie algorytmów i nauki, przekształcając je w magiczną przygodę.

Ciekawość jest początkiem wielkich odkryć! Zapraszamy do świata, gdzie każdy mały inżynier odkrywa swoje pasje. Specjalnie dla dzieci w wieku 4-5 lat.

ul. Armii Krajowej 12/U3

• poniedziałki 16:30-17:15