Warsztaty Rodzinne – Wybryki Fizyki

ul. Trzy Lipy 3; 80-172 Gdańsk mapa

czwartek 25.08.2016

Wszystkich fanów fizyki zapraszamy na naukowe wybryki. Ta niezwykle ciekawa dziedzina nauki wyjaśni uczestnikom funkcjonowanie otaczającego ich świata. Na dzieci czeka balonożerna kolba, która połykając z hukiem balony wyjaśni jak działa ciśnienie.

Warsztaty Rodzinne – Wybryki Fizyki

TERMINY: 11.08; 18.08; 25.08;
Warsztaty odbywają się w każdy czwartek w sierpniu o godz. 14.00


Warsztaty Wybryki Fizyki to moc doświadczeń, poprzez które przybliżymy dzieciom pojęcia ze świata tej dziedziny nauki. Kandydaci na przyszłych naukowców odkryją siłę ciśnienia, stworzą balonożerną kolbę, staną do rywalizacji podczas nauczania pływania i nurkowania nietypowych uczniów. Zapraszamy wszystkich młodych fizyków do naukowych wybryków!

Już od 27 czerwca rusza specjalna oferta Wakacje w EduParku! Będzie to czas pełen kolorowych i wesołych eksperymentów. Zapraszamy na liczne warsztaty, w tym dwa nowe tematy, na których będziemy wakacyjnie bawić się nauką: Chemia Na Kolorowo oraz Fizyka Na Wesoło.

Podczas letniej przygody w EduParku czeka na Was mnóstwo niezapomnianych wrażeń, chemiczne roztwory będą nieustannie zmieniać kolory, niektóre będą bąblować i wybuchać, a fizyka rozśmieszy Was od ucha do ucha. Ponadto można skorzystać z najbardziej popularnych zajęć z naszej stałej oferty warsztatowej* oraz zwiedzania wystawy interaktywnej.

Warsztaty odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 12:00 i 14:00 oraz w soboty o godz. 10:00, 11:30 oraz 13:00, szczegóły www.edupark.gpnt.pl

Chemia na kolorowo NOWOŚĆ
Fizyka na wesoło NOWOŚĆ
*EduMini Chemik, EduMini Fizyk, EduMini Badacz,
Wybryki Fizyki, EduMini Wybuchy

Warsztaty oparte są na doświadczeniach i eksperymentach wykonywanych przez uczestników, przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

Koszt 60 min. zajęć to 12 zł od dziecka i 5 zł od opiekuna.
(w cenę wliczony jest wstęp na wystawę interaktywną EduParku).
W warsztatach wraz z dziećmi musi brać udział co najmniej jedna osoba dorosła.

Obowiązują wcześniejsze zapisy tel. 58 739-61-47 lub email biuro@edupark.gpnt.pl
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Minimalna liczba dzieci potrzebna do utworzenia grupy warsztatowej dla osób indywidualnych wynosi 5.

Jednocześnie zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony internetowej www.edupark.gpnt.pl i śledzenia najświeższych informacji na naszym profilu na Facebooku, bo oferta EduParku wciąż się rozrasta.

Miejsce warsztatów:

EduPark – Centrum Edukacji dla Dzieci i Młodzieży Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego
ul. Trzy Lipy 3 budynek C; 80-172 Gdańsk
Email: biuro@edupark.gpnt.pl; Tel: +48 58 739-61-47

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Warsztaty Rodzinne – Wybryki Fizyki

EduPark - Centrum Edukacji dla Dzieci i Młodzieży

  EduPark Centrum Edukacji dla Dzieci i Młodzieży to miejsce stworzone, by pokazać najmłodszym i tym trochę starszym,  że nauka nie jest nudna, a nawet może bawić ! Pragniemy udowodnić wszystkim, że poprzez zabawę także można się …

Więcej

Adres:

Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Ul. Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk


Kontakt:

58 739-61-47
biuro@edupark.gpnt.pl
http://www.edupark.gpnt.pl

Zobacz także