Warsztaty rodzinne w Mocak-u. Aktywne czytanie

Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK mapa

sobota 16.12.2023

20

Warsztaty rodzinne w Mocak-u. Aktywne czytanie

Zapraszamy dzieci do szóstego roku życia w raz z opiekunami na warsztaty Aktywne czytanie. Spotykamy się raz w miesiącu, każdemu spotkaniu towarzyszy jedna starannie wybrana książka dla dzieci.

Na warsztatach wspólną lekturę uzupełniają zabawy angażujące różne zmysły początkujących czytelników. Proces czytania jest przeplatany krótkimi działaniami plastycznymi, ruchowymi i sensorycznymi, które pomagają uczestnikom zanurzyć się w opowieści. Dzięki zajęciom mają oni okazję nie tylko zapoznać się z pięknie ilustrowanymi historiami, ale także dostrzec w książce możliwość przeżycia przygody.

Terminy w sezonie zima – wiosna 2024 (soboty):

  • 16 grudnia, g. 12
  • 27 stycznia, g. 12
  • 24 lutego, g. 12
  • 23 marca, g. 12
  • 27 kwietnia, g. 12
  • 25 maja, g. 12
  • 29 czerwca, g. 12

Prowadzenie: Anna Kubik – edukatorka, multiinstrumentalistka, wokalistka. Absolwentka szkoły muzycznej w klasie skrzypiec. Od kilku lat prowadzi warsztaty muzyczne dla dzieci. Współzałożycielka krakowskiego festiwalu muzycznego REST FEST. Jako Anna Rzeka koncertuje z solowym materiałem muzycznym z gitarą, pianinem i looperem do wokalu. Można ją znaleźć na Instagramie, YouTubie i TikToku jako @anna.rzeka Od 2022 roku współpracuje z MOCAK-iem jako edukatorka.

Opłata za udział wynosi 20 zł od dziecka*. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc pod adresem edukacja@mocak.pl lub telefonicznie: 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16).

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, można dołączyć w dowolnym momencie semestru.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
logo Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

MOCAK od początku swojej działalności prowadzi projekt Muzeum Dzieci, którego celem jest rozwijanie u najmłodszych zdolności do aktywnego uczestnictwa w świecie sztuki. Wierzymy, że taką postawę można wypracować, ucząc kontaktu z pracami, rozwijając w …

Więcej

Adres:

Ul. Lipowa 4
30-702 Kraków


Kontakt:

+48 12 263 40 35
edukacja@mocak.pl
http://www.mocak.pl
facebook