Warsztaty rodzinne w CMWŁ: Projekt Mebel

Centralne Muzeum Włókiennictwa mapa

niedziela 19.09.2021

15

Warsztaty rodzinne w CMWŁ: Projekt Mebel

Szukacie pomysłu na kreatywne spędzanie czasu w gronie rodziny? Nie mogliście lepiej trafić! Obejrzycie wystawę, która zainspiruje Was do tego, by spojrzeć na sztukę z nowej perspektywy.

Czeka Was półtorej godziny twórczego kombinowania pod opieką doświadczonego edukatora. Warsztaty przeznaczone są dla opiekuna z dzieckiem w wieku 6 – 12 lat.

Najbliższy termin:
19.09 – PROJEKT: MEBEL  godz. 12:00

Jaki powinien być mebel idealny? To pytanie zadają sobie osoby, które zajmują się ich projektowaniem. Muszą wziąć pod uwagę potrzeby użytkownika, ergonomię, funkcjonalność i estetykę. W Polsce nowoczesne wzornictwo rozwijało się od lat 60. XX w. Przyjrzymy się jakie projektowano wtedy meble, a nie było to łatwe zadanie! Mieszkania często były małe i jedno pomieszczenie musiało pełnić kilka różnych funkcji. Podczas warsztatu wcielimy się zarówno w krytycznych użytkowników, jak i sami spróbujemy sił w projektowaniu!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Warsztaty rodzinne odbywają się w wybraną niedzielę w miesiącu w g. 12.00-13.30
Na warsztaty obowiązują zapisy pod numerem tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.)
W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 6 dzieci z opiekunem (razem max. 12 osób).
Czas trwania: 90 min.
Bilet: 15 zł (dla pary opiekun+dziecko; kolejne dziecko +8zł); Bilety do nabycia w kasie Muzeum po wcześniejszej rezerwacji miejsca (500 527 855).

Podczas zajęć opiekunowie powinni nosić maseczki. Przed warsztatami należy przekazać edukatorowi oświadczenie o stanie zdrowia (do pobrania ze strony www muzeum lub do wypełnienia na miejscu).

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:muzeumwarsztaty
 

Polecamy