Warsztaty rodzinne słowem i gliną

Gliniana Kula - pracownia ceramiczna, Pl Waryńskiego 7 mapa

sobota 16.03.2019

25

Słowem i gliną - warsztaty rodzinne z książka i gliną

‚Słowem i gliną’ to warsztaty skierowane do rodziców z dziećmi od lat 4 do 10. Ich celem będzie zainspirowanie naszych uczestników czytaną wcześniej treścią podczas warsztatu z lepienia.

Po przeczytanej lub animowanej lekturze, prowadzący zachęci uczestników do wyrażenia swych wyobrażeń i emocji związanych z czytaną lekturą poprzez pracę w glinie. Dzieci mogą indywidualnie pracować nad wybranym przez siebie elementem historii lub zespołowo odtworzyć usłyszaną historię na nowo – w glinie. W ten sposób kształcić będziemy umiejętność przenoszenia treści między mediami, przenoszenia znaczenia ze słowa na obiekt artystyczny.

UWAGA; na zajęciach słowem i gliną nie szkliwimy prac. Wszyscy zainteresowani uczestnicy zajęć mogą poszkliwić swoje prace na warsztacie poświęconemu szkliwieniu, godz 12.00 – 12.45,
koszt zajęć od każdego uczestnika 35 zł.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE.
Pracujemy kameralnie, więc liczba miejsc ograniczona.
Więcej info pod nr tel; 603 435 289.

LEPIENIE I CZYTANIE RODZINNE.
koszt ; 25 dziecko, 25 zł rodzic.
Zapisy ; glinianakula@gmail.com
Przedpłata warunkiem uczestnictwa na konto; 42114020040000380260706115 oraz przesłanie potwierdzenia na adres; glinianakula@gmail.com.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Pracownia Ceramiczna Gliniana Kula

Pracownia Ceramiczna Gliniana Kula

Pracownia funkcjonuje od ponad 7 lat i działa na terenie całej Wielkopolski. Prowadzimy zajęcia regularne i warsztaty z ceramiki dla dzieci, młodzieży i dorosłych, imprezy integracyjne dla firm, imprezy okolicznościowe (urodzinki dla dzieci) z ceramiką w …

Więcej

Adres:

Pl. Waryńskiego 7 (pętla Ogrody)
Poznań


Kontakt:

603 435 289
glinianakula@gmail.com
http://www.glinianakula.pl

Zobacz także