Warsztaty Rodzinne – EduDetektyw

Trzy Lipy 3, Gdańsk, Polska mapa

sobota 25.06.2016

edu detektyw warsztaty dla dzieci

Z okazji Dnia Ojca zapraszamy wszystkich fanów kryminalnych zagadek na warsztaty EduDetektyw. Będzie to niepowtarzalna okazja do zredagowania niewidzialnej wiadomości, która ukaże się dopiero po zastosowaniu pewnej substancji chemicznej. Ponadto dzieci sprawdzą jak wygląda DNA po wyizolowaniu z przepysznego owocu, wykonają odciski linii papilarnych oraz sztuczną krew. Zapraszamy!

25.06.2016r. (sobota) godz. 10.00, 11.30 oraz 13.00

Warsztaty oparte są na doświadczeniach i eksperymentach wykonywanych wspólnie z uczestnikami. Przeznaczone dla dzieci od 6 do 12 roku życia wraz z osobą dorosłą.

Koszt 60 min. warsztatów to 12 zł od dziecka i 5 zł od opiekuna (w cenę wliczony jest wstęp na wystawę interaktywną EduParku). Zniżka dla osób legitymujących się Kartą Dużej Rodziny – warsztaty 9 zł od dziecka, opiekunowie bezpłatnie (wejście na wystawę interaktywną dodatkowo płatne 5 zł od całej rodziny).

Obowiązują wcześniejsze zapisy: tel. 58 739-61-47 lub email: biuro@edupark.gpnt.pl. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Minimalna liczba dzieci potrzebna do utworzenia grupy warsztatowej dla osób indywidualnych wynosi 5.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w wybrane soboty oraz dni wolne od nauki szkolnej inne, wskazane na naszej stronie internetowej www.edupark.gpnt.pl, zapraszamy na warsztaty rodzinne. Zaprezentujemy tematy z w naszej nowej, wzbogaconej o więcej eksperymentów, oferty edukacyjnej na rok szkolny 2015/2016 dla grup zorganizowanych, tym razem w wydaniu dla osób indywidualnych.

Jednocześnie zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony internetowej www.edupark.gpnt.pl i śledzenia najświeższych informacji na naszym profilu na Facebooku, bo oferta EduParku wciąż się rozrasta.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Warsztaty Rodzinne – EduDetektyw

EduPark - Centrum Edukacji dla Dzieci i Młodzieży

  EduPark Centrum Edukacji dla Dzieci i Młodzieży to miejsce stworzone, by pokazać najmłodszym i tym trochę starszym,  że nauka nie jest nudna, a nawet może bawić ! Pragniemy udowodnić wszystkim, że poprzez zabawę także można się …

Więcej

Adres:

Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Ul. Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk


Kontakt:

58 739-61-47
biuro@edupark.gpnt.pl
http://www.edupark.gpnt.pl

Zobacz także