warsztaty rodzinne

środa 01.02.2012 do sobota 11.02.2012

warsztaty rodzinne

Warsztaty robienia biżuterii z koralików Swarovskiego oraz Zimowe kwiaty” filc i tkactwo.

Warsztaty prowadzi: Kinga Duczman. Adresowane są do młodzieży (od 12 lat) i dorosłych.
Daniel Swarovski – szlifierz szkła, mieszkający i działający w Austrii, z pochodzenia Czech. Założył przedsiębiorstwo Swarovski, które stało się przodującą w świecie marką szlifowanego szkła kryształowego. Dorastał w regionie słynącym z produkcji szkła i sztucznej biżuterii. Nauczył się szlifowania szkła. W 1892 roku opatentował elektryczna maszynę do szlifowania kryształu, która umożliwiła perfekcyjną obróbkę kryształu.
Pod marką Swarovski sprzedawane są produkty ze szlifowanego kryształu takie jak biżuteria, optyka myśliwska, akcesoria dekoracyjne, kolekcjonerskie figurki zwierząt, szkła kontaktowe.
Na warsztatach można będzie poznać zasady tworzenia biżuterii z kryształków Swarovskiego. Kryształki te nadają biżuterii niezwykły blask, ponieważ przyciągają światło. Są dostępne w różnych formach i rozległej gamie kolorów. Podczas sobotnich warsztatów wykorzystamy kryształki w kształcie beczki o wielkości 4mm, 5mm, 6mm i 8mm.

2.
„Zimowe kwiaty" filc i tkactwo.
Warsztaty, na których można nabyć w praktyce umiejętność robienia filcowych kwiatów. Drugi element zajęć, to tajniki tkactwa artystycznego. Wykorzystując wełnę, barwy i wyobraźnię można stworzyć wspaniałe prace.
Koszt: 25 zł. Organizator zapewnia materiały.
Warsztaty prowadzi: Teresa Szczepańska. Adresowanie są do młodzieży (od 16 lat) i dorosłych.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Dom Kultury Zacisze logo

Dom Kultury "Zacisze"

Czy interesuje Cię… filc biżuteria witraż decoupage art kuchnia balet breakdance Akademia Dotknij Sztuki boogie woogie akwarela jęz. hiszpański a może inne działania? Już od 43 lat nastraja nas sztuka, a my nastrajamy innych. Bogata …

Więcej

Adres:

ul. Blokowa 1,
03-641 Warszawa


Kontakt:

sekretariat@zacisze.waw.pl
http://www.zacisze.waw.pl
facebook

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także