Otrzymują wiedzę nie tylko z dziedziny robotyki, ale także fizyki, matematyki czy przyrody, a wszystko to w języku dostosowanym do ich wieku, przekazywane przez profesjonalnych prowadzących. Przede wszystkim jednak uczestnicy warsztatów w ROBOTOWIE wyśmienicie się bawią w gronie rówieśników i nawet nie spostrzegają, jak coraz bardziej zaawansowane staje się ich logiczne myślenie i jak szybko ujawniają się ich zdolności techniczne.
Zapraszamy w najbliższy weekend na warsztaty do Robotowa uczestników, którzy kontynuują zajęcia lub uczestniczyli wcześniej w podobnych warsztatach na Poziom B (średniozaawansowany).
Warsztaty na poziomie ŚREDNIOZAAWANSOWANYM (B):
Grupa 5-7 lat , Grupa 8-10 lat oraz Grupa 11 lat+:
I część: 19 listopada (sobota), godz. 9-15,
II część: 26 listopada (sobota), godz. 9-15
Na indywidualne życzenie klienta i po konsultacji z organizatorem uczestnik może zrealizować pierwszą część zajęć, a na drugą zapisać się w innym terminie.
Koszt pełnych 2 dni warsztatów: 260 zł (z Kartą Stałego Klienta 208 zł)
Zapewniamy drugie śniadania, obiady, napoje.
Miejsce: Szkoła Podstawowa im. P. Michałowskiego, ul. Michałowskiego 10, Kraków
ZAPISY TRWAJĄ! ZAPRASZAMY
szczegóły: www.robotowo.pl, kom. 663 890 511, warsztaty@robotowo.pl






