Warsztaty rękodzielnicze: Symbole dekoracji świątecznych – ozdoby bożonarodzeniowe

Muzeum Miasta Łodzi mapa

niedziela 15.12.2019

1

Warsztaty rękodzielnicze, podczas których uczestnicy samodzielnie wykonają tradycyjne ozdoby bożonarodzeniowe, poprowadzą Alicja Marczak i Jolanta Kołodziejska – członkinie Stowarzyszenia Twórców Ludowych.

Wydarzenie w ramach projektu „Łódzkie podwórko – tradycja i współczesność” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Bilety: 1 zł / os. (bilet ulgowy), 3 zł / os. (bilet normalny)

Zapisy: 692 926 319, 42 307 13 82, edukacja@muzeum-lodz.pl (grupa może liczyć maksymalnie 25 osób)

Prowadzenie: Alicja Marczak, Jolanta Kołodziejska

godz. 14:00 – 16:00