Warsztaty recyklingowe na Zabłociu

Zabłocie 13 mapa

sobota 27.08.2016

25 zł

Warsztaty recyklingowe na Zabłociu

Restauracja Zabłocie 13 (adres w nazwie:)) zaprasza na warsztaty recyklingowe. Podczas dwugodzinnych zajęć dzieci poznają zagadnienia związane z ochroną środowiska i stworzą przedmioty użytkowe z wykorzystaniem surowców wtórnych.

Warsztaty odbywać się  będą od poniedziałku do piątku o godz. 11 (dzieci ze szkół podstawowych), a w każdą wakacyjną sobotę o godz.11 skierowane będą do dzieci w wieku 4-8 lat.

Koszt warsztatów to 25 zł (opiekunowie w czasie oczekiwania na swoje pociechy mogą skorzystać z oferty restauracyjnej kuchni, a młodsze rodzeństwo z placu zabaw i dużego terenu zielonego restauracji. Pierwsze 5 rodzin skorzysta z dofinansowania WFOŚiGW czyli drugie dziecko z rodziny będzie bezpłatnie. Konieczna rezerwacja imienna do czwartku do godz. 18-tej, tel. 509 215 038.

Po warsztatach zapraszamy na lunch w cenie 12 zł (hamburger drobiowy, pomidor, ogórek, sałata, sok 250 ml) lub obiad w cenie 19 zł (do wyboru 2 zestawy – pomidorowa z lanym ciastem, naleśniki z serem, kompot lub rosół z makaronem, filet z kurczaka, frytki, surówka z marchwi, kompot).

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
logo kzp

Krakowska Żegluga Pasażerska

Wszystkich, którzy poszukują ciekawych wrażeń i nieobcy jest im porywający zew przygody zapraszamy na wyjątkowy spacer po malowniczych zakątkach Krakowa. Podziwiać będziecie go mogli z pokładu naszego statku, który popłynie z Wami Wisłą spod samego …

Więcej

Adres:

ul. Bulwar Czerwieński 3
Kraków


Kontakt:

530 750 736; 505102677; 12 422 08 55
biuro@statekkrakow.com
http://www.StatekKrakow.com

ZOBACZ TAKŻE:ekologiawarsztaty

Zobacz także