Warsztaty projektowe dla dzieci: Pokład. Tu byłem! – szkoła

📅 sobota 17.02.2018
10 zł / 5 zł
Warsztaty projektowe dla dzieci: Pokład. Tu byłem! – szkoła

Tu byłem! – to cykl rodzinnych spotkań, gdzie wspólnie poznamy gdyńskie budynki, które niegdyś można było podziwiać, a których… już nie ma! Co to były za budynki? Jak wyglądały? Kto w nich przebywał? I właściwie dlaczego już ich nie ma? A jak już się wszystkiego dowiemy, to co miesiąc, na kolejnych spotkaniach stworzymy własny budynek. Gotowi? To zapraszamy na POKŁAD!
Warsztaty rodzinne POKŁAD skierowane są dla najmłodszych dzieci (0d 2 do 5 lat) i odbywają się zawsze w trzecią sobotę miesiąca.

Termin: Sobota, 17 II 2018 r. – godzina: 11:00
Bilety: koszt udziału jednego uczestnika: 10 zł, jeśli w warsztatach uczestniczyć będzie rodzeństwo to bilet wstępu dla drugiego dziecka kosztować będzie 5 zł, opiekunowie mają zagwarantowany wstęp bezpłatny.
Zapisy: Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację w Ośrodku Edukacji Muzeum Miasta Gdyni, drogą mailową: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37