Warsztaty plastyczne dla dzieci w Bielsku-Białej

📅 wtorek 14.12.2010 do środa 15.12.2010
Warsztaty plastyczne dla dzieci w Bielsku-Białej

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego funduszu rozwoju regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007 – 2013. Natomiast Muzeum w Bielsku-Białej jest partnerem Galerii P. M. Bohúňa w Liptowskim Mikulaszu.

przewidziane są na 2 godziny zegarowe. W tym czasie dzieciom zostanie przybliżona postać słowackiego malarza oraz zostaną zaprezentowane obrazy Bohúňa, z których dzieci będą czerpać inspiracje do tworzenia swoich prac plastycznych.

Zajęcia w miesiącu grudniu będą prowadzone w dniach 14,15,17 grudnia oraz 21-23 grudnia, później w styczniu.

Podsumowaniem warsztatów będzie wystawa z prac dzieci, która odbędzie się
w kwietniu w Muzeum w Bielsku-Białej jak również na Słowacji. Przewidziany jest także katalog.

Zaczynamy już w grudniu!

Szczegółowe informacje pod numerem 033 816 86 86, rezerwacja pod numerem 033 821 03 03.

Zapraszamy, naprawdę warto!!!