Warsztaty ozdabiania pierniczków i ozdób świątecznych

różne lokalizacje mapa

środa 07.12.2016 do piątek 09.12.2016

35 zł

Warsztaty ozdabiania pierniczków i ozdób świątecznych

Pierników nigdy dość, wiemy co mówimy – coroczne warsztaty pierniczkowe zawsze kończą się przeciągłym: niiiiieeee, chcemy jeszcze pieeeeec… Więc robimy więcej! Uruchamiamy dodatkowy termin świątecznych warsztatów: będziemy dekorować najbardziej świąteczne ciasteczka w całym roku, bawić się, ozdabiać i eksperymentować z kolorowym lukrem. Dodatkowo przygotujemy dekoracje świąteczne, które być może rodzice dobrze znają, a dzieci – już niekoniecznie. Czas to zmienić!

Termin:

środa 7 grudnia 2016, pierwsza grupa: godz. 17.30, druga grupa: godz. 19.00 (Podwieczorki Poranki)

piątek 9 grudnia 2016, pierwsza grupa: godz. 17.30, druga grupa: godz. 19.00 (Kids&Friends)

MIEJSCE

w piątek klubokawiarnia Kids & Friends, ul. Skierniewicka 14, Wola, Warszawa
w środę kawiarnia Podwieczorki Poranki, ul. Bagatela 11, Śródmieście, Warszawa

GODZINY & GRUPY WIEKOWE

w czwartek jedna grupa o 17:30;

w sobotę grupy dostosowane do wieku dzieci: godz. 10:00 – dzieci 3,5-5 lat, godz. 12:00 oraz 14:00 – dzieci 5-7 lat, godz. 16:00 – dzieci 8 lat i starsze (istnieje możliwość zapisania dziecka do innej grupy wiekowej, w przypadku jeśli godzina warsztatów nie odpowiada rodzicom, po wcześniejszej konsultacji);

w niedzielę godz. 10:00 – dzieci 3,5-7 lat, godz. 12:00 dzieci 8 lat i starsze (istnieje możliwość zapisania dziecka do innej grupy wiekowej, w przypadku jeśli godzina warsztatów nie odpowiada rodzicom, po wcześniejszej konsultacji).

MINIMALNY WIEK
Istnieje możliwość zapisania dziecka do innej grupy wiekowej (np. jeśli godzina warsztatów nie odpowiada rodzicom lub w przypadku rodzeństwa z różnym wiekiem) tylko po wcześniejszej konsultacji i zgodzie ze strony prowadzącej warsztaty – należy poinformować w momencie zapisywania dziecka/dzieci telefonicznie lub mailowo.

Dolna granica wieku to 3,5 roku. Dzieci młodsze tylko po indywidualnej wcześniejszej konsultacji.

CZAS TRWANIA
w zależności od tematyki oraz liczby i wieku uczestników: ok. 1 godziny.

KOSZT
35 zł od dziecka pojedyncze zajęcia, 30 zł w karnecie (w cenie zajęcia kulinarne wraz ze składnikami, fartuszkami na czas warsztatów, sprzętem kuchennym oraz pakietem przepisów po warsztatach).

ZNIŻKI
Tańszy karnet na 3 zajęcia w cenie 90 zł lub na 4 zajęcia w cenie 120 zł (jednostkowa cena za jedne zajęcia: 35 zł).

ZAPISY
Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy, dzieci wcześniej niezapisane lub zapisane bez potwierdzenia z naszej strony nie są uwzględnione na liście. Zapisów można dokonywać telefonicznie/smsowo: 791 487 666 w dni powszechnie w godzinach 10-18, mailowo: gotowanie@dzieciakiwformie.pl ; można także skorzystać z naszego formularza zapisów.

PROWADZĄCA
Joanna Mentel – głównodowodząca warsztatów kulinarnych

Jednoosobowa chodząca burza mózgów. Założycielka DWF, psycholog, dziennikarka. Rozkochana w książkach, muzyce, kreatywnym podejściu do życia i patrzeniu na świat inaczej niż wszyscy. Hołdująca przekazywaniu dzieciom mądrych i prawdziwych wartości, edukacji poprzez zabawę i dopasowaniu aktywności do zainteresowań. Odpowiedzialna za część kulinarną i psychologiczną zajęć oraz część koncepcyjną, czyli wymyślanie pomysłów na coraz to bardziej zwariowane warsztaty. Ma kreatywne podejście do życia, niewyczerpane pokłady energii i głowę pełną pomysłów. Recenzuje książki i pisze felietony literackie. Współpracuje z największymi polskimi wydawnictwami, m.in.: Wydawnictwem Literackim, Znakiem, Agorą, Dwiema Siostrami, Naszą Księgarnią.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Zajęcia i warsztaty artystyczne dla dzieci. Warsztaty kulinarne dla dzieci Dzieciaki w frormie

Dzieciaki w formie - Warszawa

Dzieciaki w formie to kreatywne zajęcia i warsztaty dla dzieci, które przekonują, że nie ma rzeczy niemożliwych. U nas każde dziecko jest ważne, a jego pomysły są na wagę złota. Wspieramy dzieci w realizacji ich najbardziej …

Więcej

Adres:

Kraków, Warszawa

Kontakt:

+48 791 487 666
sztuka@dzieciakiwformie.pl
http://www.dzieciakiwformie.pl