Warsztaty on-line: Twoja wirtualna wystawa – wprowadzenie dla grup szkolnych

poniedziałek 26.10.2020

Warsztaty on-line: Twoja wirtualna wystawa - wprowadzenie dla grup szkolnych

Nauczycielu! Zabierz uczniów na wizytę w wirtualnym Muzeum i zwiedzaj z nimi wystawę, na której sam dobierzesz eksponaty tak, aby dopełniały omawiany przez Ciebie temat lekcji!

Aranżuj wystawy wspólnie z uczniami, poznawaj historię Gliwic, Górnego Śląska i Polski oraz zbiory zgromadzone w Muzeum w Gliwicach!

Upowszechniaj dziedzictwo kulturowe i wzbogacaj je o własne materiały!

W poniedziałek, 26 października po południu odbędą się na platformie ZOOM webinaria dla nauczycieli, by mogli oni zapoznać się z możliwościami edukacyjnymi, jakie daje muzealna podstrona.

Zapisy: 783 560 006

By wziąć udział w webinarium, wystarczy posiadać komputer stacjonarny, laptop, tablet, a nawet telefon z podłączeniem do Internetu oraz głośnikiem. Udział zarówno w webinariach, jak i zajęciach dla grup szkolnych on-line, prowadzonych przez Muzeum w Gliwicach, jest bezpłatny.

Webinarium prowadzić będzie autorka projektu – Ewa Chudyba, przez lata tworząca Dział Edukacji i Promocji Muzeum w Gliwicach.

Projekt „Wirtulanych wystaw wiele…” został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Marszałka Województwa Śląskiego – Jakuba Chełstowskiego.

więcej

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie