Warsztaty naukowe dla dzieci i młodzieży

Warszawa mapa

wtorek 04.09.2018 do wtorek 11.09.2018

Warsztaty naukowe dla dzieci i młodzieży

Koniec wakacji zbliża się nieubłaganie. Za moment cudowne dni laby odejdą w zapomnienie, a powrócą szkolne ławki i prace domowe. Ale koniec urlopu nie musi oznaczać końca wielkich przygód, bo oto Mały Inżynier powraca z zajęciami pozalekcyjnymi. Pozwól swojemu dziecku rozwijać jego pasje na warsztatach z eksperymentów, robotyki, elektroniki i programowania. Mały Inżynier to 10 lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć edukacyjnych dla dzieci. Zapraszamy do zapisów.

Zajęcia pozalekcyjne odbywają się raz w tygodniu (30 spotkań) w wymiarze 45 lub 60 godzin rocznie. Każde spotkanie nastawione jest na samodzielną pracę uczestników, działanie w zespole oraz naukę w formie zabawy i eksperymentu.

Robotyka Lego WeDo/Lego WeDo 2.0 + Eksperymenty (5-7 lat)
Warsztaty przeznaczone dla najmłodszych naukowców. Podczas budowania i programowania robotów dzieci rozwiną wyobraźnię i zdolności manualne. Natomiast samodzielnie wykonane eksperymenty sprawią, że poznawanie i odkrywanie tajemnic otaczającego nas świata stanie się niesamowicie przystępne.
Zajęcia trwają 90 minut – 55 zł za zajęcia. 1620 zł za 30 spotkań. Płatność w 9 ratach po 180 zł.

Warsztaty naukowe dla dzieci i młodzieży

Robotyka Lego Boost (6-8 lat)
Uniwersalne warsztaty skierowane do świeżo upieczonych amatorów robotyki, ale także do naszych stałych bywalców. Duże i ciekawe konstrukcje ożywione prostym, obrazkowym programem i sterowane za pomocą tabletu, to połączenie, które przypadnie do gustu każdemu dziecku.
Zajęcia trwają 120 minut – 65 zł za zajęcia. 1935 zł za 30 spotkań. Płatność w 9 ratach po 215 zł.

Warsztaty naukowe dla dzieci i młodzieży

Robotyka Lego Mindstorms EV3 + Eksperymenty (8-11 lat)
Bestseller Małego Inżyniera. Robotyka i eksperymenty, to połączenie, które sprawdza się od lat. Zajęcia odbywają się naprzemiennie, dzięki czemu nie ma miejsca na nudę. Podczas części robotycznej, korzystając z zaawansowanych czujników i silników, zbudujemy niesamowite konstrukcje, które następnie ożywimy w przejrzystym programie. W czasie zajęć z eksperymentów zgłębimy prawa fizyki, chemii i biologii, zamienimy się w konstruktorów i inżynierów. Wszystkie doświadczenia wykonamy samodzielnie!
Zajęcia trwają 120 minut – 65 zł za zajęcia. 1935 zł za 30 spotkań. Płatność w 9 ratach po 215 zł.

Warsztaty naukowe dla dzieci i młodzieży

Programowanie gier komputerowych (8-13 lat)
Nie od dziś wiadomo, że gry komputerowe świetnie rozwijają umysł – pomóż Twojemu dziecku pójść o krok dalej: zostać twórcą gier. Programowanie to kolejny z języków obcych, który warto opanować – rozwija umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów, logicznego myślenia. Na zajęciach pozalekcyjnych Małego Inżyniera umożliwiamy naukę dwóch programów – Scratch oraz Kodu Game Lab.
Zajęcia trwają 90 minut – 55 zł za zajęcia. 1620 zł za 30 spotkań. Płatność w 9 ratach po 180 zł.

Elektronika Junior (8-11 lat)
Przyjazne wprowadzenie w świat elektroniki dla najmłodszych. Dowiemy się co to jest rezystor, kondensator, prąd oraz jak obsługiwać lutownice czy miernik. Zbudujemy pływającą motorówkę, robota pająka i wiele innych. Warsztaty w formie twórczej zabawy pomogą wprowadzić najmłodszych w interesujący świat elektroniki.
Zajęcia trwają 90 minut – 65 zł za zajęcia. 1935 zł za 30 spotkań. Płatność w 9 ratach po 215 zł.

Elektronika analogowa i cyfrowa (11-15 lat)
Podczas spotkań kursanci poznają podstawy elektroniki, pokażemy, jak prawidłowo posługiwać się narzędziami elektroników (lutownica, miernik), dowiemy się czym jest prawo Ohma, kondensator, czy rezystor. Druga część warsztatów bazuje na niezwykle popularnym w Stanach Zjednoczonych systemie Arduino, który pozwala na przedstawienie programowania mikrokontrolerów, w sposób bardzo przystępny dla każdego uczestnika zajęć.
Zajęcia trwają 90 minut – 65 zł za zajęcia. 1935 zł za 30 spotkań. Płatność w 9 ratach po 215 zł.

Szczegółowe informacje na temat zajęć oraz zapisy
https://www.malyinzynier.pl/oferta/pozalekcyjne-warszawa

Zapraszamy również na zajęcia weekendowe w soboty
https://www.malyinzynier.pl/terminy/warszawa-weekendowe

Lokalizacja:
Ursynów, Mały Inżynier, ul. Rodziny Ulmów 8a;
Śródmieście, Zespół Szkół Gastronomicznych, ul. Poznańska 6/8;
Ochota, Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75;
Włochy, Okęcka Sala Widowiskowa, ul. 1 Sierpnia 36A;
wkrótce informacje o nowych lokalizacjach.

Kontakt
Biuro Małego Inżyniera
Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00
732 717 311
warszawa@malyinzynier.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Edukacyjne zajęcia dla dzieci Mały Inżynier

Mały Inżynier

Mały Inżynier organizuje wyjątkowe eventy i zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Specjalizuje się w warsztatach z zakresu nauk ścisłych, robotyki, elektroniki i programowania. Kładziemy nacisk przede wszystkim na praktyczny wymiar zajęć, umożliwiając dziecku samodzielne myślenie …

Więcej