Warsztaty na wynos?

Cricoteka, ul. Nadwiślańska 2-4 mapa

czwartek 15.07.2021 do sobota 31.07.2021

Warsztaty na wynos?

Czy da się „wynieść” ze sobą warsztaty? Jak kreatywnie i w kontakcie ze sztuką spędzić czas z dzieckiem? I jak zrobić to z wnętrza własnego domu?

Warsztaty na Wynos

Odpowiedzią na te pytania są Warsztaty na wynos, czyli niecodzienne podejście do edukacji artystycznej. Chociaż pierwotnie powstały jako odpowiedź na pandemiczną rzeczywistość braku „normalnych” zajęć, to ze względu na niesłabnącą popularność, w Cricotece znów powstały zestawy umożliwiające rodzinne, a jednocześnie samodzielne podjęcie tematu sztuki. Źródłem inspiracji dla Warsztatu, w ślad za myślą Tadeusza Kantora staje się otaczająca rzeczywistość – codzienne obserwacje, banalne praktyki i nudne czynności zmieniają się w odkrywanie niezwykłości świata.

Codziennie możemy szukać nowych pomysłów do twórczych zadań, a z pomocą przychodzi sztuka!

Jak zaprosić teatr do domu?

Zespół Cricoteki przygotował pakiety z materiałami, ilustracjami, ciekawostkami i zadaniami teatralnymi. Każdy Warsztat na wynos to pełen zestaw materiałów do działania oraz szczegółowa instrukcja, która pozwoli Wam odkrywać nowe wymiary codzienności.

W tym momencie dostępne są 4 pakiety: Warsztat konstrukcyjny, Ćwiczenia z patrzenia, Kostium z wyobraźni oraz „Co jest w środku?”. Data premiery kolejnego zestawu to czwartek, 15 lipca.

Warsztaty na wynos można kupić w kasie Cricoteki (Nadwiślańska 2-4, Kraków) lub zamówić online na: www.cricoteka.pl/pl/warsztaty-na-wynos/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:muzeumwarsztaty