Warsztaty na wakacje w Elbągu

"Światowid" Centrum Spotkań Europejskich Elbląg, Plac K.Jagiellończyka 1 mapa

poniedziałek 25.07.2016 do piątek 26.08.2016

200 zł

półkolonie letnie

Jak spędzić wakacyjny tydzień twórczo i artystycznie? W ŚWIATOWIDZIE na zajęciach „Wakacyjne zabawy ze sztuką”. Zostały jeszcze wolne miejsca na sierpniowych warsztatach.

Mali poszukiwacze artystycznych wyzwań kilka lipcowych i sierpniowych dni mogą spędzić w CSE „Światowid”. „Wakacyjne zabawy ze sztuką” to warsztaty adresowane do dzieci w wieku od 6 do 11 lat, które lubią  artystyczne wyzwania – zarówno tych, które w świecie kolorów żyją na co dzień, jak i tych, które swoich sił w artystycznych przygodach chcą spróbować po raz pierwszy.

Podczas zajęć będzie można np. namalować pracę inspirowaną dziełami wielkich mistrzów, wykonać kartonowego stwora na zajęciach z twórczego recyklingu, filcować na mokro, stworzyć mozaikowe obrazki, spróbować malowania farbami witrażowymi i wiele innych. Warsztaty poprowadzą Anna Dukszta i Agata Kopańska.

Koszt zajęć wynosi 200 zł (za pięć dni). W cenę wliczone są materiały plastyczne oraz poczęstunek dla dzieci (owoce, słodycze).

Warsztaty realizujemy w dwóch terminach: 25 – 29 lipca oraz 22 – 26 sierpnia, w godzinach od 10.00 do 14.00. Pozostały nam wolne miejsca na warsztaty sierpniowe, zapraszamy, jeśli ktoś jest zainteresowany, wystarczy zadzwonić lub wysłać maila – mówią organizatorzy.

Ilość miejsc jest ograniczona. Informacje i zapisy: anna.dukszta@swiatowid.elblag.pl lub telefonicznie: 785 461 734.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Warsztaty na wakacje w Elbągu

"Światowid" Centrum Spotkań Europejskich

Światowid jest pomysłodawcą i realizatorem wielu przedsięwzięć kulturalnych. Dzięki szczególnej trosce o rozwój twórczego ruchu kulturalnego zrealizowaliśmy imprezy artystyczne, które z czasem stały się cykliczne i zyskały zasięg ogólnopolski oraz międzynarodowy. Są to m.in.: Ogólnopolski …

Więcej

Adres:

Plac Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg


Kontakt:

+48 55 611 20 50
http://www.swiatowid.elblag.pl
facebook

Zobacz także