Warsztaty na tłusty czwartek: Oponki, pączki, faworki, churros

📅 sobota 09.02.2019 do niedziela 10.02.2019
50pln
Warsztaty na tłusty czwartek: Oponki, pączki, faworki, churros

Tłusty czwartek to zwieńczenie karnawału, dlatego utarło się, że to wtedy je się pączki. Zgadza się, wtedy też, ale cały karnawał to czas smażonych słodkości, które, gdy dobrze przygotowane, nie wchłaniają nadmiaru tłuszczu, a tylko zyskują dzięki niemu chrupiącą otoczkę. Jak je przygotować? Zapraszamy na warsztaty kulinarne w lutym! W menu oponki jabłkowe w posypce z cukru cynamonowego. Na karnawałowym warsztacie usmażymy słodkie przekąski z różnych części świata, będą twarogowe pączki, faworki oraz churros. Podamy do nich sosy waniliowe i czekoladowe, posypiemy delikatnym cukrem pudrem, zanurzymy w słodkich dodatkach.

TERMINY: sobota 9 lutego 2019, godziny 9.30, 12, 15, 17, 19
niedziela 10 lutego 2019, godziny 9.30, 12, 15, 17 (prosimy wybrać jedną grupę – informacje o grupach wiekowych i odpowiadających im godzinach na końcu programu w „Rozkładzie grup”)

donuts_3
WIĘCEJ INFO:

ZAPISY
Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy, dzieci wcześniej niezapisane lub zapisane bez potwierdzenia z naszej strony nie są uwzględnione na liście. Zapisów można dokonywać telefonicznie/smsowo: 791 487 666 w dni powszechnie w godzinach 10-18, po tych godzinach tylko smsowo; mailowo: gotowanie@dzieciakiwformie.pl

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

SZCZEGÓŁY:

– Zawsze przed zapisaniem dziecka lub się na warsztaty prosimy o kontakt – prowadzący doradzą najlepszą grupę wiekową
– W przypadku sytuacji młodsze dziecko + starsze rodzeństwo, doradzamy wybierać starszą grupę – młodsze dziecko lepiej będzie czuło się i pracowało ze starszymi niż starsze z młodszymi
– W przypadku rodzeństwa doradzamy zapisywać dzieci do jednej grupy
– Prosimy sprawdzać dokładne daty i godziny pod rozpiską każdego tematu warsztatów – czasami uruchamiamy grupy dodatkowe, np. w sobotę o godzinie 19, innym razem więcej grup odbywa się w niedzielę niż w sobotę
– Grupa warsztatowa uruchamia się po zebraniu minimalnej liczby osób

ROZKŁAD GRUP:
w sobotę grupy: o godzinie 9.30 grupa dla dzieci 3,5-5 lat, o 12 i 15.00 dzieci 5-7 lat, o 17.00 i 19.00 grupa dla dzieci starszych (7 lat+)

w niedzielę grupy: o godzinie 9.30 dzieci 5-7 lat, o 12.00 dzieci zaawansowane, chodzące na warsztaty regularnie, o 15.00 i 17 grupa młodzieżowa (10-14 lat). W przypadku dużej liczby chętnych młodszych dzieci, grupa młodzieżowa może zostać przesunięta na godzinę 17, o ile rodzice dzieci zapisanych na zajęcia wyrażą zgodę na zmianę godziny

ALERGIE POKARMOWE:
Prosimy w momencie zapisu o zgłaszanie wszelkich alergii pokarmowych oraz problemów z jedzeniem wśród dzieci (np. dziecko ma problem z jedzeniem warzyw, owoców, boi się dotykać mokrych rzeczy, nie lubi mąki, itd.).

WARSZTATY NA PREZENT I VOUCHERY:
Istnieje możliwość zakupu vouchera prezentowego na dowolną liczbę wejść warsztatowych. Vouchery są imienne, minimalna liczba warsztatów to 1, maksymalna to 12. Typy dostępnych voucherów:-urodzinowy-komunijny-„ogólnoprezentowy”

KOSZT WARSZTATÓW I KARNETY:
Warsztaty dla dzieci pojedyncze: 50 pln od dziecka.Warsztaty dla dzieci w karnecie: karnet na 3 zajęcia = 135 pln, karnet na semestr (6 zajęć) = 270 pln, karnet na cały rok (13 zajęć) = 580 plnKarnet obowiązuje na 3, 6 lub 13 kolejnych zajęć, jest imienny dla jednego dziecka (jednej osoby
Warsztaty dla dziecka urodzinowe: 50 pln/dziecka. W cenie znajdują się wszystkie produkty i sprzęty potrzebne do przeprowadzenia warsztatów oraz fartuchy na czas warsztatów. W ramach karnetu możliwa jest jedna nieobecność (przy karnecie rocznym – dwie) – powyżej jednej nieobecności karnet przepada za więcej niż tę jedną możliwą nieobecność. W przypadku, gdy dziecko będzie nieobecne drugi raz, aby nie tracić karnetowego wejścia, może przyjść „na zastępstwo” inne dziecko. Nie można wykorzystywać jednego karnetu np. na 3 wejścia dla 3 różnych dzieci na jednych zajęciach.

MINIMALNY WIEK
Dolna granica wieku to 3-3,5 roku. Dzieci młodsze tylko po indywidualnej wcześniejszej konsultacji.

CZAS TRWANIA
w zależności od tematyki oraz liczby i wieku uczestników: ok 1-1,5 godziny.

Zapraszamy! ♥