Weleda
Weleda Baby

Warsztaty muzyczne – Muzykalny maluszek

Filharmonia Bałtycka
🗺 mapa
📅 wtorek 06.06.2023
🎫 37zł
Warsztaty muzyczne – Muzykalny maluszek
Twoje dziecko ma talent muzyczny? Pokażemy Ci, jak go rozwinąć!

Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia dla dzieci, oparte na programie Pomelody. Jeszcze o nich nie słyszałeś? Pomelody to międzynarodowy program umuzykalniający dla dzieci i całej rodziny. Przyjdź, dołącz do nas i pobaw się muzyką.

To, co wyróżnia nasze zajęcia spośród innych, to wspaniała zabawa przy wartościowej, bogatej stylistycznie muzyce, starannie dobrany każdy szczegół oraz skupienie się na pielęgnowaniu relacji w rodzinie. Wykorzystujemy piosenki w języku polskim oraz angielskim. Możliwość kupienia i korzystania z materiałów w postaci śpiewników, aplikacji z piosenkami i płyt pozwala na osłuchanie się z piosenkami. Dzięki temu zajęcia stają się efektywniejsze.

Każde spotkanie to wspólne muzykowanie, śpiewanie piosenek, zabawa z rekwizytami, gra na instrumentach muzycznych. Wykonujemy proste instrumenty muzyczne oraz przedmioty związane ze sztuką. Damy Wam też wskazówki, jak umuzykalniać dzieci w domu i co robić, by muzyka stała się naturalną częścią Waszego życia.

Zajęcia prowadzi certyfikowany trener Pomelody – Dorota Pawlus. Na co dzień mama sześcioletniej Julki i flecistka Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Jej pasją jest rozwój muzyczny i językowy dzieci. Pełni funkcję dyrektora w Centrum Edukacyjno-Artystycznym EduArt&Fun.

Daty wszystkich warsztatów w 2023 roku:
10, 31 stycznia
7, 14, 21, 28 lutego
7, 14, 21, 28 marca
4, 11, 18, 25 kwietnia
9, 16, 23, 30 maja
6, 13 czerwca

Wiek: 1–4 lat
Czas trwania: 45 min.

Karnet na cztery spotkania w miesiącu w cenie 120 zł do kupienia w kasie biletowej PFB, Ołowianka 1, 58 320 62 62.

249 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent