Warsztaty musicalowe dla dzieci

wtorek 16.12.2014 do piątek 16.01.2015

Warsztaty musicalowe dla dzieci

Już w styczniu w studiu wokalnym Voice and More ruszają warsztaty musicalowe dla dzieci. Cykliczne spotkania pozwolą oswoić się dzieciom z pojęciem melodii, harmonii, rytmu, a także poprzez zabawę poznać tajniki gatunku jakim jest musical.

Dzieci mają naturalny dar naśladowania ukochanych postaci z bajek lub nawet nas samych. Jeśli dodamy do tego światowej sławy kompozycje oraz świetną zabawę otrzymamy idealną możliwość do wszechstronnego rozwoju muzyczno-aktorskiego. Warsztaty Musicalowe to cykl spotkań grupowych, gdzie od podstaw można uczyć się piosenek, melodii, harmonii, rytmu, tekstu oraz interpretacji. Poprzez zabawne zadania aktorskie dzieci dowiadują się w jaki sposób można przygotowywać się do roli. Warsztaty to także świetna okazja do szkolenia wokalnego, do kształcenia słuchu w kierunku śpiewania harmoniczno-melodycznego i do doskonałej zabawy!

Warsztaty prowadzone są przez doświadczoną trenerkę studia Voice and More, absolwentkę Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie – Annę Stokalską. Ania jest miłośniczką musicali oraz filmów Walta Disney′a. Od lat prowadzi zajęcia z dziećmi,  które startują w konkursach dla najmłodszych. Ponadto jest dyrygentem wokalnego zespołu rozrywkowego – The Voices, finalisty 3.edycji X Factor.

Celem warsztatów jest przygotowanie krótkiego występu, który będzie zaprezentowany podczas Poranku Filmowego dla najmłodszych w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie.

WARSZTATY MUSICALOWE dla DZIECI

5 spotkań (po 90min.)

Wiek: 6 – 11 lat

Koszt: 319 zł

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Voice and more muzyka, śpiew, warsztaty doskonalenia głosu

Voice and More

Agnieszka Zając Voice and More to sieć studiów wokalnych, która szkoli w oparciu o najlepsze techniki wokalne (SLS, IVA, IVTOM, MIX, FLOW) w Polsce i na świecie. Voice and More współpracuje także ze specjalistami z …

Więcej

Adres:

ul. Marszałkowska 140/63
00-061 Warszawa


Kontakt:

+48 692 475 692
info@voiceandmore.com.pl
http://www.facebook.com/pages/Voice-and-More/279848932090539