Warsztaty Musicalowe dla dzieci

środa 08.04.2015 do sobota 25.04.2015

Warsztaty Musicalowe dla dzieci

Dzieci mają naturalny dar naśladowania. Jeśli dodamy do tego światowej sławy kompozycje, taniec oraz świetną zabawę otrzymamy idealną możliwość do
wszechstronnego rozwoju ruchowego i muzyczno – aktorskiego.

Warsztaty Musicalowe dla dzieci prowadzone są przez doświadczoną trenerkę studia Voice and More, absolwentkę UM w Warszawie – Annę Stokalską oraz Ewę Skalskę, tancerkę Teatru Komedia.
Ania jest miłośniczką musicali oraz filmów Walta Disney′a. Od lat prowadzi zajęcia z dziećmi, które z sukcesami startują w konkursach dla najmłodszych. Ponadto jest dyrygentem rozrywkowego zespołu wokalnego – The Voices – finalisty III edycji X Factor
Ewa jest absolwentką AM w Gdańsku na wydziale Wokalno-Aktorskim, specjalność musical. Aktualnie można ją zobaczyć w musicalu Zorro na deskach Teatru Komedia w Warszawie.
 
Warsztaty Musicalowe to cykl spotkań grupowych, gdzie od podstaw uczymy piosenek, melodii, harmonii, rytmu, tekstu oraz interpretacji. Poprzez zabawne zadania aktorskie dzieci dowiadują się w jaki sposób można przygotowywać się do roli. Warsztaty to także świetna okazja do szkolenia wokalnego, do kształcenia słuchu w kierunku śpiewania harmonicznomelodycznego i… doskonałej zabawy!
Warsztaty taneczne mają na celu pokazanie młodym artystom jaka jest specyfika tańca musicalowego oraz w jaki sposób łączyć ruch sceniczny ze śpiewem.
Celem warsztatów jest przygotowanie krótkiego występu finałowego z udziałem wszystkich uczestników warsztatów.

Termin rozpoczęcia:
25.04.2015r. – 6 spotkań (2 x 60 min.)

ZAPISY:
Aby zapisać się na warsztaty, należy do 18.04.2015 wysłać zgłoszenie na adres info@voiceandmore.com.pl oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 100 zł.

UWAGA!
O rezerwacji miejsc decydować będzie kolejność wpłaty zaliczek. Wpłata drugiej raty za warsztaty do 22.04.2015r.
Obowiązuje limit miejsc: 15 osób.

Koszt: 330 zł

Termin: 25.04.2015r.
6 spotkań – 2 x 60 min.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Voice and more muzyka, śpiew, warsztaty doskonalenia głosu

Voice and More

Agnieszka Zając Voice and More to sieć studiów wokalnych, która szkoli w oparciu o najlepsze techniki wokalne (SLS, IVA, IVTOM, MIX, FLOW) w Polsce i na świecie. Voice and More współpracuje także ze specjalistami z …

Więcej

Adres:

ul. Marszałkowska 140/63
00-061 Warszawa


Kontakt:

+48 692 475 692
info@voiceandmore.com.pl
http://www.facebook.com/pages/Voice-and-More/279848932090539