Warsztaty Mindfulness dla dzieci w wieku 4-8 lat

Konstancin Jeziorna, Ścienna 148 mapa

sobota 26.10.2019 do sobota 21.12.2019

800

Warsztaty Mindfulness dla dzieci w wieku 4-8 lat

Szanowni Państwo,

26 października w Przedszkolu Świat Dziecka w Konstancinie rozpoczynamy międzynarodowy program mindfulness  „Uwaga, to działa”, metodą Eline Snel, autorki światowego bestsellera „Uważność i spokój żabki”.

Czym jest mindfulness?

Mindfulness to bycie świadomym swoich emocji i ciała. Dzięki naszemu treningowi dzieci uczą się uważności, mają lepszy kontakt ze sobą. Dzięki specjalnym zajęciom warsztatowym dzieci uczą się ciekawości, otwartości oraz życzliwym tak wobec siebie, jak i innych.

Zajęcia z uważności metodą Eline Snel  zostały wprowadzone niemal do każdej szkoły podstawowej w Holandii i są częścią programu edukacyjnego. Zajęcia te dają wspaniałe rezultaty, dlatego też postanowiliśmy, że ten program stanie się stałym, codziennym elementem naszego przedszkolnego dnia. Ponieważ bardzo wierzymy, że metoda ta może przynieść wiele dobrego dzieciom, postanowiliśmy wprowadzić trening uważności dla naszych absolwentów i dzieci spoza przedszkola.

Trening uważności „Uwaga to działa” jest 8 tygodniowym kursem, przeznaczonym dla dzieci w wieku 4-8 lat i jest wzorowany na treningu MBSR Jona Kabat-Zinna (poparty licznymi badania naukowymi).

Więcej informacji o programie oraz sposobach zapisu można znaleźć na naszej stronie pod tym linkiem:

http://przedszkoleswiatdziecka.edu.pl/event/zajecia-dodatkowe-mindfulness-dla-dzieci-w-wieku-4-8-lat/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Warsztaty Mindfulness dla dzieci w wieku 4-8 lat

Dwujęzyczne przedszkole i żłobek Świat Dziecka

Dwujęzyczne przedszkole i żłobek „Świat Dziecka” jest nowoczesną placówką  polsko – angielską. Placówka położona  jest w pięknej okolicy, w pobliżu domów jednorodzinnych. Nasze przedszkole i żłobek wyposażone są w  5 nowoczesnych sal dydaktycznych, leżakownię, jadalnię, …

Więcej

Adres:

ul. Ścienna 148
05-520 Bielawa Konstancin Jeziorna


Kontakt:

606 138 988
przedszkoleswiatdziecka@onet.pl
http://przedszkoleswiatdziecka.edu.pl/
facebook