Warsztaty międzypokoleniowe

📅 sobota 03.06.2023
🎫 1zł
Warsztaty międzypokoleniowe
Sentymentalna podróż w czasie to doskonała okazja do przywoływania rodzinnych historii. Pretekstem do niej może być opowieść o wystawach Pałacu Rodziny Poznańskich zabarwiona dziejami tego miejsca, ludzi, którzy je stworzyli, oraz miasta Łodzi. Wyjątkowe miejsca oraz eksponaty staną się bowiem punktem wyjścia do zapoznania się z sztuką dobrej komunikacji wzmacniającej rodzinne relacje, dowiedzenia się w jaki sposób rozmawiać o przeszłości i jak ją przekazywać następnym pokoleniom w sposób ciekawy i zrozumiały. Na zajęciach plastycznych, kończących warsztaty, każdy z uczestników będzie mógł wykonać wyjątkową pamiątkę, która być może stanie się inspiracją do dalszych poszukiwań rodzinnych tajemnic. Podczas spotkania dostępne będą pomoce dydaktyczne, które ułatwią uczestnictwo w zajęciach osobom ze szczególnymi potrzebami.

UWAGA! Podczas wydarzenia dostępny będzie tłumacz PJM.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu ,,Muzeum? Jasna sprawa!”, który otrzymał dofinansowanie z projektu „Kultura bez barier” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Koszt: 1 zł (bilet ulgowy), 3 zł (bilet normalny)

Czy i jak motywować dzieci