Warsztaty Mamo To Ja – Rzeszów

środa 01.10.2014

Warsztaty Mamo To Ja – Rzeszów

15. września po wakacyjnej przerwie ruszyły ponownie bezpłatne Warsztaty Mamo To Ja. Warsztaty są cyklem bezpłatnych spotkań kierowanych do rodziców spodziewających się dziecka oraz rodziców z dziećmi w przedziale wiekowym 0-1 lat. Tylko w 2013 roku odbyło się ponad 60 spotkań, w których wzięło udział ponad 10 tysięcy uczestników!

Podczas  spotkań zaproszeni specjaliści dzielą się z Wami wiedzą na różne tematy związane z pielęgnacją i rozwojem maleństwa, dietą oraz szeroko rozumianym bezpieczeństwem dziecka.

Ale warsztaty to nie tylko porcja rzetelnej wiedzy, ale także atrakcyjne konkursy i fantastyczne upominki przygotowane przez Sponsorów.

Jesienią Warsztaty odbędą się aż w 19 miastach na terenie całej Polski. Spotkania zaplanowane są na wrzesień i październik. Szczegółowy harmonogram spotkań można odnaleźć na www.warsztaty.mamotoja.pl.

Warsztaty odbywają się w dwóch blokach tematycznych.

  • Blok przedpołudniowy (11.00-14.30) kierowany jest do rodziców z dziećmi w przedziale wiekowym 0-1 lat („Jestem Mamą"). Z myślą o najmłodszych uczestnikach Warsztatów w każdej z sal warsztatowych znajdują się maty edukacyjne oraz punkty, w których można przewinąć maluszka.
  • Blok popołudniowy (17.00-20.30) adresowany jest do rodziców spodziewających się dziecka („Będę Mamą").

W trakcie Warsztatów nie zabraknie praktyki, wymiany doświadczeń, gwarantowanych upominków dla wszystkich, nagród i miłej atmosfery.

Wstęp na Warsztaty jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Uczestnicy mogą zarejestrować się na stronie: www.warsztaty.mamotoja.pl.  Na stronie tej osoby zainteresowane mogą zobaczyć również relacje z poprzednich edycji Warsztatów: galerie zdjęć, filmy oraz opinie uczestników.

01.10 środa
Rzeszów
Hotel Prezydencki
ul. Podwisłocze 48

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:patronat
 

Polecamy