Warsztaty MAMA WIE! Wiosenna edycja spotkań dla kobiet w ciąży

📅 środa 07.02.2018 do środa 21.02.2018
MAMA WIE

Wiosną br. odbędzie się kolejna, już 11. edycja spotkań dla kobiet w ciąży MAMA WIE! Do tej pory odbyło się ponad 100 spotkań w różnych miastach w Polsce, a w projekcie wzięło udział ponad 14 tys. osób!

Gościem specjalnym, który towarzyszy spotkaniom od początku, będzie znany fizjoterapeuta Paweł Zawitkowski – specjalizujący się w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia. Od lat doradza rodzicom jak przez dotyk, ruch oraz zwariowane pomysły wspierać prawidłowy rozwój ich dzieci. Partnerami akcji są m. in.: Chicco, Cybex, Mamo Tato co ty na to.

Na każdego z uczestników będzie czekała torba z małym upominkiem.

W marcu i kwietniu 2018 roku MAMA WIE odwiedzi następujące miasta: Warszawa (17.03), Kraków (18.03), Katowice (18.03), Poznań (23.03), Wrocław (24.03), Łódź (25.03), Olsztyn (6.04), Gdańsk (7.04), Toruń (8.04), Radom (27.04), Lublin (28.04), Warszawa (29.04).

Zapraszamy do rejestracji i wypełnienia zgłoszenia na www.mama-wie.pl. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Więcej szczegółów na www.facebook.com/warsztatymamawie.

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców