Warsztaty literacko-plastyczne dla rodzin z dziećmi

📅 niedziela 17.06.2018
bezpłatne
Warsztaty literacko-plastyczne dla rodzin z dziećmi

Łąka marzycieli w środku tętniącego miasta. Bajkowy świat pełen niespodzianek i zagadek ukrytych w tekstach naszych ulubionych poetów Tuwima i Brzechwy.

17 czerwca (niedziela), godz. 11.00, Łąka Leśmiana i miejsce edukacji rodzinnej „U króla Maciusia”, wstęp wolny
POBIERZ BEZPŁATNĄ WEJŚCIÓWKĘ >>

„Położył się Dyzio na łące, przygląda się niebu błękitnemu. I marzy (…)”. Co widzisz patrząc na płynące po niebie obłoczki? Z czym kojarzy Ci się zapach wiosennych kwiatów? Podczas warsztatów porozmawiamy o marzeniach i o tym, co nas relaksuje. Inspiracją będą wiersze dla dzieci Juliana Tuwima i otaczająca nas przyroda. Będzie twórczo i kreatywnie – łąka zaroi się od ptaków, bajkowych strachów na wróble, w ruch pójdą maszyny do szycia i farby. Zapraszamy na jedyną taką łąkę marzycieli w środku tętniącego miasta.