Warsztaty kulinarne: Hiszpańskie Tapas

piątek 11.01.2019 do niedziela 13.01.2019

50pln

Warsztaty kulinarne: Hiszpańskie Tapas

Tapas to hiszpańskie przystawki, których podaje się dużo za to w bardzo małych porcjach. Nie mylić z finger food! Założenie jest kompletnie inne, tapasy to aromatyczne, nie zawsze ekspresowe w przygotowaniu dania, będące mieszanką warzyw, ryb, mięsa, pieczywa i nabiału. Hiszpańska kuchnia to nie tylko gaspacho i salsa, to przede wszystkim quesadila i cudownie pachnące, pieczone empanadas z bogactwem nadzień sera z ziołami, chorizzo i czerwonej fasoli, tuńczyka i oliwek. Kuchnia hiszpańska rozgrzewa i jednocześnie jest lekka. Zapraszamy na latynoskie warsztaty!

tapas_4

TERMINY: piątek 11 stycznia 2019, godziny 17.30 i 15.00 sobota 12 stycznia 2019, godziny 9.30, 12, 14.30, 17 niedziela 13 stycznia 2019, godziny 9.30, 12, 14.30, 17 (prosimy wybrać jedną grupę – informacje o grupach wiekowych i odpowiadających im godzinach na końcu programu w „Rozkładzie grup”)

ZAPISY

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy, dzieci wcześniej niezapisane lub zapisane bez potwierdzenia z naszej strony nie są uwzględnione na liście. Zapisów można dokonywać telefonicznie/smsowo: 791 487 666 w dni powszechnie w godzinach 10-18, po tych godzinach tylko smsowo; mailowo: gotowanie@dzieciakiwformie.pl

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

SZCZEGÓŁY:

Ważne uwagi:

1. Zawsze przed zapisaniem dziecka lub się na warsztaty prosimy o kontakt – prowadzący doradzą najlepszą grupę wiekową

2.W przypadku sytuacji młodsze dziecko + starsze rodzeństwo, doradzamy wybierać starszą grupę – młodsze dziecko lepiej będzie czuło się i pracowało ze starszymi niż starsze z młodszymi

3.W przypadku rodzeństwa doradzamy zapisywać dzieci do jednej grupy

4.Prosimy sprawdzać dokładne daty i godziny pod rozpiską każdego tematu warsztatów – czasami uruchamiamy grupy dodatkowe, np. w sobotę o godzinie 19, innym razem więcej grup odbywa się w niedzielę niż w sobotę

5.Grupa warsztatowa uruchamia się po zebraniu minimalnej liczby osób

tapas_1

ROZKŁAD GRUP: – w piątek dwie grupy: o godzinie 17.30 i 15 (w przypadku jednej mieszana wiekowo, w przypadku dwóch pierwsza grupa młodsza, druga starsza)- w sobotę grupy: o godzinie 9.30 grupa dla dzieci 3,5-5 lat, o 12 i 14.30 dzieci 5-7 lat, o 17.00 i 19.00 grupa dla dzieci starszych (7 lat+)- w niedzielę grupy: o godzinie 9.30 dzieci 5-7 lat, o 12.00 dzieci zaawansowane, chodzące na warsztaty regularnie, o 14.30 i 17 grupa młodzieżowa (10-14 lat). W przypadku dużej liczby chętnych młodszych dzieci, grupa młodzieżowa może zostać przesunięta na godzinę 17, o ile rodzice dzieci zapisanych na zajęcia wyrażą zgodę na zmianę godziny

ALERGIE POKARMOWE: Prosimy w momencie zapisu o zgłaszanie wszelkich alergii pokarmowych oraz problemów z jedzeniem wśród dzieci (np. dziecko ma problem z jedzeniem warzyw, owoców, boi się dotykać mokrych rzeczy, nie lubi mąki, itd.).

WARSZTATY NA PREZENT I VOUCHERY: Istnieje możliwość zakupu vouchera prezentowego na dowolną liczbę wejśc warsztatowych. Vouchery są imienne, minimalna liczba warsztatów to 1, maksymalna to 12. Typy dostępnych voucherów:-urodzinowy-komunijny-„ogólnoprezentowy”

KOSZT WARSZTATÓW I KARNETY: Warsztaty dla dzieci pojedyncze: 50 pln od dziecka.Warsztaty dla dzieci w karnecie: karnet na 3 zajęcia = 135 pln, karnet na semestr (6 zajęć) = 270 pln, karnet na cały rok (13 zajęć) = 580 plnKarnet obowiązuje na 3, 6 lub 13 kolejnych zajęć, jest imienny dla jednego dziecka (jednej osobyWarsztaty dla dziecka urodzinowe: 50 pln/dzieckaW cenie znajdują się wszystkie produkty i sprzęty potrzebne do przeprowadzenia warsztatów oraz fartuchy na czas warsztatów.W ramach karnetu możliwa jest jedna nieobecność (przy karnecie rocznym – dwie) – powyżej jednej nieobecności karnet przepada za więcej niż tę jedną możliwą nieobecność. W przypadku, gdy dziecko będzie nieobecne drugi raz, aby nie tracić karnetowego wejścia, może przyjść „na zastępstwo” inne dziecko. Nie można wykorzystywać jednego karnetu np. na 3 wejścia dla 3 różnych dzieci na jednych zajęciach.

MINIMALNY WIEK

Dolna granica wieku to 3-3,5 roku. Dzieci młodsze tylko po indywidualnej wcześniejszej konsultacji.

CZAS TRWANIA: w zależności od tematyki oraz liczby i wieku uczestników: ok 1-1,5 godziny.

Zapraszamy! ♥

Prowadzimy warsztaty także dla dzieci i dorosłych ze specjalnymi potrzebami, z zaburzeniami sensorycznymi, dla osób niedosłyszących i niesłyszących całkowicie, osób mających problemy z zaburzeniami odżywiania.

Warsztaty odbywają się w języku polskim, a na zamówienie w języku angielskim (w szkołach, otwartych grupach, przy okazji różnych pikników i wydarzeń plenerowych)
Warsztaty prowadzi Joanna Mentel, psycholog od ponad dziesięciu lat pracujący z dziećmi.

Więcej informacji:
dzieciakiwformie.pl/krakow