Warsztaty kulinarne dla niejadków: oswajamy warzywa i owoce!

Kawadzieścia, ul. Krępowieckiego 10, Wola, Warszawa
📅 niedziela 26.05.2019
Warsztaty kulinarne dla niejadków: oswajamy warzywa i owoce!
Niejadki wszystkich kuchni świata: łączcie się! W rozkładzie jazdy na maj znajdą się nowalijki, owoce, warzywa i zioła. Spróbujemy przekonać niejadkowe dzieci, że odpowiednio przygotowane produkty mogą im zasmakować bardziej niż by się tego spodziewały. Bo my też byliśmy niejadkami. I rozumiemy, że pomidor na surowo może nie smakować, ale ze świeżym twarogiem na toście francuskim to już inna sprawa. Podobnie jest z ogórkami, pietruszką, selerem, wingoronami… Można długo wymieniać. Zamiast męczyć się z czymś, czego się nie lubi, warto popróbować zjeść warzywa i owoce na inny sposób. Potrawy przygotowane na warsztatach będą zawierać różne warzywa i owoce, czasem w nietypowych połączeniach: warzywa na słodko, owoce przesmażone lub jako dodatek do słonych dań. Zapraszamy!

Uwaga! Menu dostosowane jest dla niejadków i wszystkojadków. Grupy dzielone sa wg wieku dzieci.

TERMINY: niedziela 26 maja 2019: godzina 10, 12, 14 lub 16

ZAPISY
Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy, dzieci wcześniej niezapisane lub zapisane bez potwierdzenia z naszej strony nie są uwzględnione na liście. Zapisów można dokonywać telefonicznie/smsowo: 791 487 666 w dni powszechnie w godzinach 10-18, po tych godzinach tylko smsowo; mailowo: gotowanie@dzieciakiwformie.pl

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

SZCZEGÓŁY:

Ważne uwagi:
Zawsze przed zapisaniem dziecka lub się na warsztaty prosimy o kontakt – prowadzący doradzą najlepszą grupę wiekową
W przypadku sytuacji młodsze dziecko + starsze rodzeństwo, doradzamy wybierać starszą grupę – młodsze dziecko lepiej będzie czuło się i pracowało ze starszymi niż starsze z młodszymi
W przypadku rodzeństwa doradzamy zapisywać dzieci do jednej grupy
Prosimy sprawdzać dokładne daty i godziny pod rozpiską każdego tematu warsztatów – czasami uruchamiamy grupy dodatkowe, np. w sobotę o godzinie 19, innym razem więcej grup odbywa się w niedzielę niż w sobotę
Grupa warsztatowa uruchamia się po zebraniu minimalnej liczby osób

ROZKŁAD GRUP:
– w niedzielę grupy: o godzinie 10 dzieci 3,5-5 lat, o 12 dzieci 5-7 lat , o 14 dzieci 8-10 lat i 16 grupa młodzieżowa (10-14 lat). W przypadku dużej liczby chętnych młodszych dzieci, grupa młodzieżowa może zostać przesunięta na godzinę 18, o ile rodzice dzieci zapisanych na zajęcia wyrażą zgodę na zmianę godziny.

ALERGIE POKARMOWE:
Prosimy w momencie zapisu o zgłaszanie wszelkich alergii pokarmowych oraz problemów z jedzeniem wśród dzieci (np. dziecko ma problem z jedzeniem warzyw, owoców, boi się dotykać mokrych rzeczy, nie lubi mąki, itd.).

KOSZT WARSZTATÓW I KARNETY:
Warsztaty dla dzieci pojedyncze: 50 pln od dziecka.
Warsztaty dla dzieci w karnecie: karnet na 3 zajęcia = 135 pln, karnet na semestr (6 zajęć) = 270 pln, karnet na cały rok (13 zajęć) = 580 pln
Karnet obowiązuje na 3, 6 lub 13 kolejnych zajęć, jest imienny dla jednego dziecka (jednej osoby)
W cenie znajdują się wszystkie produkty i sprzęty potrzebne do przeprowadzenia warsztatów oraz fartuchy na czas warsztatów.W ramach karnetu możliwa jest jedna nieobecność (przy karnecie rocznym – dwie) – powyżej jednej nieobecności karnet przepada za więcej niż tę jedną możliwą nieobecność. W przypadku, gdy dziecko będzie nieobecne drugi raz, aby nie tracić karnetowego wejścia, może przyjść „na zastępstwo” inne dziecko. Nie można wykorzystywać jednego karnetu np. na 3 wejścia dla 3 różnych dzieci na jednych zajęciach.

MINIMALNY WIEK
Dolna granica wieku to 3-3,5 roku. Dzieci młodsze tylko po indywidualnej wcześniejszej konsultacji.

CZAS TRWANIA w zależności od tematyki oraz liczby i wieku uczestników: ok 1-1,5 godziny.

Zapraszamy! ♥