Warsztaty kulinarne dla dzieci: twój własny Tłusty Czwartek

📅 sobota 21.01.2023
🎫 90zł
Warsztaty kulinarne dla dzieci: twój własny Tłusty Czwartek

Przygotujemy również wspólnie delikatne pączuszki twarogowe, które pokochacie od pierwszego ugryzienia – i gwarantujemy, że czegoś równie mięciutkiego wewnątrz i chrupiącego z zewnątrz dawno nie próbowaliście. Przygotujemy lukry, polewę czekoladową i posypkę orzechową, by każdy uczestnik mógł spersonalizować swoje pączki.

Wiwat Tłusty Czwartek!

Termin: sobota 21 stycznia 2023 ( jedna godzina spośród poniższych do wyboru), w sobotę: 9.30, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.10 – orientacyjny rozkład grup według wieku uczestników rozpisany poniżej w szczegółach organizacyjnych.

W przypadku dużej liczby chętnych na niedzielne warsztaty, możemy utworzyć dla Was grupę w ten dzień – zgłoście nam takie zapotrzebowanie mailowo/telefonicznie.

CZAS TRWANIA: w zależności od tematyki oraz liczby i wieku uczestników: ok 70-90 minut.

ZAPISY: liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy, dzieci wcześniej niezapisane lub zapisane bez potwierdzenia z naszej strony nie są uwzględnione na liście.

Przy zapisie należy podać: imię, nazwisko, wiek dziecka (lub dzieci), miasto (Kraków czy Warszawa), wybrany termin i godzinę warsztatów oraz numer telefonu do rodzica lub opiekuna.

pexels-buenosia-carol-1395323

KOSZT WARSZTATÓW I KARNETY:

– warsztaty pojedyncze: 100 pln od uczestnika za jedne warsztaty

– warsztaty w karnecie: 90 pln/konieczność wykupienia karnetu z góry

– mały karnet: 270 pln/3 zajęcia,

– średni karnet: 360 pln/4 zajęcia,

– karnet semestralny/duży: 720 pln/8 zajęć

– posiadacze Karty Dużej Rodziny (minimum 3 dzieci – rodzeństwo), po okazaniu karty 90 pln od dziecka bez konieczności wykupywania karnetu

ROZKŁAD GRUP:

Soboty: godzina 9:30 grupa dla dzieci 4-5,5 lat, godziny 11:30 i 13:30 dzieci 6-8 lat, godziny 15:30 i 19.10 grupy dla dzieci starszych (9 lat+), godzina 17.30 dzieci 6-9 lat

Niedziele: godzina 9:30 dzieci 4-6 lat, godzina 11:30 dzieci 7-9 lat grupa zaawansowana i dzieci chodzące na warsztaty regularnie od co najmniej roku, godzina 13:30 grupa starsze dzieci 9-12 lat, godzina 15:30 grupa 7-9 lat, godzina 17:30 grupa dodatkowa, jeśli miejsca na poprzednich grupach się zapełnią, zwykle mieszana wiekowo, prosimy przy zapisach dopytać o wiek uczestników.

MINIMALNY WIEK: dolna granica wieku to 4 lata; młodsze dzieci tylko po indywidualnej wcześniejszej konsultacji. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci, nie dla dorosłych ani dla dzieci i dorosłych (wyjątkiem są najmłodsze dzieci, które wymagają wsparcia i opieki rodzica z różnych względów – takie przypadki konsultujemy indywidualnie, proszę powiadom nas w momencie zapisów, jeśli masz młodsze dziecko i doradzimy najlepszą opcję).

KARNETY:

Uczestnicy wykupujący karnet powinni odbyć dodatkowe warsztaty wyrównujące – odbywają się cyklicznie kilka razy w roku, należy odbyć je jeden raz, informacji o nich i możliwych terminów ich zaliczamy udzielamy w momencie zapisu.W cenie znajdują się wszystkie produkty, materiały i sprzęty potrzebne do przeprowadzenia warsztatów, fartuchy na czas warsztatów oraz komplet przepisów dla uczestników – UWAGA w czasie zaostrzonego rygoru sanitarnego sugerujemy przynoszenie na warsztaty w miarę możliwości własnych fartuchów.

Karnet obowiązuje na minimum 3 kolejne zajęć (w zależności od wykupionego wariantu), obowiązuje dla jednego dziecka (jednego uczestnika). W ramach karnetu możliwa jest jedna nieobecność (przy karnecie semestralnym: dwie), wtedy karnet przedłuża ważność o jeden miesiąc naprzód – powyżej jednej nieobecności karnet przepada za więcej niż dopuszczone nieobecności. W przypadku, gdy dziecko będzie nieobecne drugi raz, aby nie tracić karnetowego wejścia, na zastępstwo za dziecko może przyjść inny uczestnik, o ile opiekunowie poinformują nas o tym wcześniej (minimum na 4 dni przed warsztatami). Nie można wykorzystywać karnetu na więcej niż jedną osobę, np. jeden karnet na 3 wejścia nie uprawnia do udziału 3 różnych dzieci na jednych zajęciach – wyjątkiem są posiadacze Karty Dużej Rodziny.

Zapraszamy!