Warsztaty introligatorskie. Warsztaty Świętego Mikołaja

Warsztaty introligatorskie. Warsztaty Świętego Mikołaja

Wyspa Skarbów GAK
🗺 mapa
📅 sobota 02.12.2023 do niedziela 03.12.2023
Warsztaty introligatorskie. Warsztaty Świętego Mikołaja
2.12.2023 godz. 12:00 – 15:00
Warsztaty Introligatorskie

Warsztaty introligatorskie, podczas których uczestnicy stworzą własny notatnik (na włoskim papierze barwionym w masie, bezkwasowym, bezchlorowym, co zapewnia mu długowieczność nawet do 500 lat!) z dodatkiem rośliny (odcień uzależniony od pierwotnej barwy winogron, kukurydzy, kiwi czy cytrusów). Dzieci nauczą się techniki szycia i bigowania, zapoznają się ze sztuką artystycznego oprawiania książek, tak różną od wielonakładowych wydawnictw. Dawny zwyczaj dziecięcych, „przyjacielskich” wpisów do notatnika nabierze nowego i nowoczesnego wymiaru!

3.12.2023 godz. 12:00 – 18:00
Warsztaty Świętego Mikołaja

Święta to czas magii, radości i wzajemnej miłości. Dlatego też, w ramach projektu, zapraszamy na otwarcie Warsztatu Świętego Mikołaja z Amber Miraculum! Stworzymy w nim bogato zdobione zimowe breloczki, winietki, kartki i bombki z magnezem na szczęście! Obudzimy świąteczny klimat dzięki nowo Otwartemu Ministerstwu Brokatu i Złota! Dzięki artystycznej kreacji, kolorowym glitterom, bursztynie zero waste, czy magicznemu pyle bursztynowym (edukacja ekologiczna) warsztaty pachnące zimą i morzem dzieci wspominać będą między sobą jeszcze długo!

– Zapisy: 516 070 279 lub taisiia.huz@gak.gda.pl
– Liczba miejsc jest ograniczona.

Projekt Integracyjny dla Dzieci i Młodzieży z Ukrainy i Polski to nie tylko zajęcia, to przede wszystkim szansa na budowanie mostów między ludźmi, okazja do wspólnego poznawania wartości, które kształtują nasze wspólne dziedzictwo kulturowe.

Projekt skierowany jest do dzieci od 6 roku życia oraz młodzieży do 24 lat.
Zrealizowane przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF)

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie