Zajęcia odbywać się będą w czwartki od godz. 15:30 do godz. 17:00 w Ośrodku Edukacji Kulturalnej „Sadyba" na ul. Korczyńskiej 6.
Rozpoczęcie zajęć: 22 wrzesień 2011 r.
Następne zajęcia: 06 październik 2011 r.

Zapisy:
Ośrodek Edukacji Kulturalnej „Sadyba" ul. Korczyńska 6,
tel. 22 642 59 08, kom. 608 554 398

Zauważyć dziecko

Bezpłatny mini-kurs e-mailowy · 5 dni

Krzyczę, chociaż kocham.

5 lekcji, które pomogą Ci zrozumieć, skąd biorą się Twoje reakcje wobec dziecka — i co możesz z nimi zrobić.

Zapisz się za darmo →

459 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent

Ośrodek Edukacji Kulturalnej „Sadyba”

Ośrodek Edukacji Kulturalnej „Sadyba” prowadzi swoją działalność w zakresie upowszechniania kultury, edukacji kulturalnej oraz działań w dziedzinie sportu i rekreacji. Swoją działalność skierowaną do dzieci i młodzieży oraz do osób dorosłych realizuje w oparciu o systematyczną …

Adres:
ul. Korczyńska 6,
02-934 Warszawa
Kontakt:

22 642 59 08, 608 554 398
oek.sadyba@msmenergetyka.pl
http://www.oeksadyba.msmenergetyka.pl