warsztaty dla rodziców

Data wydarzenia: wtorek 13.03.2012

Warsztaty Bezpieczny Maluch to bezpłatne spotkanie dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci w wieku prenatalnym. Zapraszamy przede wszystkim przyszłe mamy i tatusiów na warsztaty, które będą poświęcone bezpieczeństwu i zdrowemu rozwojowi Malucha.

 Na naszych warsztatach będą mieli Państwo okazję w przygotowanych stacjach dowiedzieć się i przedyskutować z naszymi specjalistami zagadnienia z powyższego zakresu. Zapoznać się z produktami opracowanymi z myślą o bezpiecznym i zdrowym rodzicielstwie. Ponad to przygotowaliśmy dla wszystkich przyszłych i świeżo upieczonych mam atrakcyjny upominek. Pod koniec naszego spotkania zostaną rozlosowane nagrody ufundowane przez znanych producentów akcesoriów dla niemowląt.

 

Bezpieczny Maluch to kampania realizowana przez firmę szkoleniową Medikurs, która od trzech lat prowadzi szkolenia z pierwszej pomocy oraz uczestniczy w targach i szkoleniach skierowane do kobiet w ciąży oraz rodziców dzieci od okresu prenatalnego do lat wczesno szkolnych. Nasza firma łączy ludzi z pasją, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem doskonale wiedzą w jaki sposób należy zapewnić naszym dzieciom zdrowy i bezpieczny rozwój. 

Cel kampanii:Bezpieczny Maluch to projekt, który ma na celu wsparcie rodziców oraz opiekunów w bezpiecznym i zdrowym wychowaniu dziecka od okresu prenatalnego do lat wczesno szkolnych. Nasza działalność ma charakter edukacyjny. Pomysł stworzenia „Bezpiecznego Malucha" powstał w trakcie obserwacji i pracy przy różnego rodzaju warsztatach i szkoleniach dotyczących bezpiecznego rozwoju dzieci. Każdy z nas chce aby nasze dziecko rozwijało się bezpiecznie z dala od zagrożeń, które może napotkać na swojej drodze.

 

Zmniejszenie ilości tych zagrożeń jest zależne od świadomości opiekunów. Niestety większość rodziców nie zdaje sobie spraw z wielu niebezpiecznych sytuacji w jakich może się znaleźć ich dziecko. Nie wszyscy opiekunowie wiedzą też jak pomóc dziecku w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia. Jesteśmy w większości bezradni kiedy coś złego przydarzy się naszemu dziecku. Dlatego jesteśmy przekonani, że nasz projekt pomoże Państwu w bezpiecznym i zdrowym wychowaniu swojego „Malucha".Misją naszej działalności jest zwiększenie świadomości i pomoc rodzicom oraz opiekunom w bezpiecznym i zdrowym rozwoju ich dziecka.

 http://bezpieczny-maluch.com.pl/?p=221

Termin: 13 marzec 2012 Hotel Scandic Gdańsk Start: 17.00 Koniec: 20.00 Chcesz wiedzieć więcej na temat nadchodzących warsztatów w Gdańsku ?

Gwiazdkowe prezenty od 5.10.15.

Zobacz także