Warsztaty dla młodzieży w Poznaniu

Warsztaty dla młodzieży w Poznaniu

📅 poniedziałek 06.08.2012 do wtorek 30.10.2012
Warsztaty dla młodzieży w Poznaniu

 

 GIMNAZJALIŚCI BĘDĄ POZNAWAĆ PODSTAWY I WIEDZĘ WARSZTATOWĄ W.W DZIEDZIN, ORAZ NAUCZĄ SIĘ WYPOWIADAĆ W RÓŻNYCH TECHNIKACH PLASTYCZNYCH. WARSZTATY BĘDĄ PROWADZONE W ASPEKCIE TEORETYCZNYM ,ALE PRZEDE WSZYSTKIM PRAKTYCZNYM .PRACE TWÓRCZE BĘDĄ POWSAWAĆ NA PODSTAWIE STUDIÓW Z NATURY I Z WYOBRAŻNI, ORAZ W DIALOGU Z DZIEŁAMI SZTUKI GALERI MNP.GIMNAZJALIŚCI BĘDĄ ZAPROSZENI DO INTERPRETACJI PLASTYCZNEJ DZIEŁ SZTUKI Z KOLEKCJI MNP.KTÓRA BĘDZIE GŁÓWNĄ INSPIRACJĄ DLA TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ. PRZEDMIOTEM WARSZTATÓW BĘDĄ ZAGADNIENIA ZWIĄZANE Z KOMPOZYCJĄ, ANATOMIĄ CZŁOWIEKA, FORMĄ, BRYŁĄ A TAKŻE KOLOREM I ŚWIATŁEM.

WARSZTATY PROWADZI ARTYSTKA PLASTYK. JEST ABSOLWENTKĄ DWÓCH KIERUNKÓW MALARSTWA I GRAFIKI ORAZ STUDIUM PEDAGOGICZNEGO NA AKADEMI SZTUK PIĘKNYCH W POZNANIU.OD 12 LAT PROWADZI ZAJĘCIA PLASTYCZNE Z DZIEĆMI OD 4 ROKU ZYCIA ,MŁODZIEŻĄ I DOROSŁYMI. WSPÓŁPRACUJE Z CZASOPISMEM DLA DZIECI I MŁODZIEŻY ,,MAŁY PRZEWODNIK KATOLICKI′′ PROWADZĄC W NIM STRONĘ AUTORSKĄ Z WARSZTATAMI PLASTYCZNYMI. PROWADZĄCA JEST AUORKA WIELU WYSTAW PLASTYCZNYCH W KRAJU I ZA GRANICA ORAZ LAUREATKĄ PRESTIŻOWYCH NAGRÓD I STYPENDIÓW(M.IN.STYPENDIUM MINISTRA KULTURY).

GIMNAZJALIŚCI MOGĄ BRAĆ UDZAIŁ W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM ,,MOJA PRZYGODA W MUZEUM’’,KTÓREMU TOWARZYSZY WYSTAWA POKONKURSOWA W GALERII MNP. WYSTAWIANE SĄ TAM PRACE NAGRODZONE, WYRÓŻNIONE ORAZ TE KTÓRE PRZESZŁY DO FINAŁU. WARSZTATY POZWOLĄ ROZWINĄĆ U GIMNAZJALISTÓW DRZEMIĄCE W NICH TALENTY PLASTYCZNO-PROJEKTOWE ORAZ KREATYWNOŚĆ.ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH GIMNAZJALISTÓW DO RADOSNEJ TWÓRCZOŚCI ORAZ WYRAŻENIA WYOBRAŻNI I EKSPRESJI .

MIEJSCE: GALERIA MALARSTWA I RZEŻBY, AL.MARCINKOWSKIEGO 9,POZNAŃ
TERMIN: SOBOTY, GODZ. 15:00-18:00, I CYKL: IX, X 2012.
WARSZTATY PROWADZONE BĘDĄ W CYKLACH DWUMIESIĘCZNYCH SPOTKAŃ (8 SPOTKAŃ 4X3H TJ.2 4 GODZINY ZEGAROWE).
LIMIT ZGŁOSZEŃ: 12 OSÓB (O PRZYJĘCIU NA LISTĘ UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ). ZGŁOSZENIA BĘDĄ PRZYJMOWANE PRZEZ PROWADZĄCĄ WARSZTATY E-MAILEM: marysia_pawlowska@poczta.onet.pl
PROWADZĄCA: MARIA PAWŁOWSKA

KOSZT WARSZTATÓW: UCZESTNICTWO W CYKLU ZAJĘĆ DWUMIESIĘCZNYCH-160 ZŁ PLN OD OSOBY. CENA OBEJMUJE UDZIAŁ W ZAJĘCIACH, MATERIAŁY PLASTYCZNE ORAZ WSTEP NA EKSPOZYCJE STAŁE I WYSTAWY CZASOWE W TRAKCIE TRWANIA POSZCZEGÓLNYCH BLOKÓW ZAJĘĆ).

PŁATNOŚĆ TYLKO PO UPRZEDNIM WPISIE NA LISTĘ UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW W KASIE GALERII MALARSTWA I RZEŻBY PRZY AL.MARCINKOWSKIEGO 9 W GODZ. OTWARCIA MUZEUM DLA ZWIEDZAJĄCYCH.
ZDJĘCIA PRAC MŁODYCH ARTYSTÓW Z WYSTAWY POKONKURSOWEJ W MUZEUM NARODOWYM W POZNANIU.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie