Warsztaty dla młodzieży tworzenia piosenek u Pana Ba / 10+

Willa Balbinów mapa

sobota 26.11.2022

50

Warsztaty dla młodzieży tworzenia piosenek u Pana Ba / 10+

Jak profesjonalnie tworzyć i produkować własną muzykę bez: bardzo drogiego sprzętu, rozległej wiedzy teoretycznej, wirtuozowskich umiejętności, zespołu.

Podczas warsztatów prowadzący dzieli się umiejętnościami i wiedzą zdobytą przez lata własnych doświadczeń oraz kontaktów z wybitnymi muzykami i mentorami (klasyka, jazz, alternatywa, piosenka poetycka, rock, funk, pop, folk) z zakresu pisania tekstu, muzyki, aranżacji i produkcji w ujęciu teoretycznym i praktycznym z wykorzystaniem żywych instrumentów i komputera, bez użycia drogiego sprzętu. Zajęcia celowo nie rozdzielają poziomu umiejętności uczestników, gdyż zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowany kursant znajdzie wartościową i inspirującą wiedzę.

Warsztaty:

2h teoria 3h warsztaty praktyczne:

Część 1 (zajęcia teoretyczne) – prelekcja zawierająca wiedzę teoretyczną oraz pokaz

tworzenia fragmentu wymyślonej (przez prowadzącego) na poczekaniu (od zera) piosenki na zadany przez kursantów temat – melodia, tekst, harmonia, aranż z użyciem darmowego oprogramowania komputerowego i prostych instrumentów;

Część 2 (zajęcia praktyczne) – tworzenie tekstu, melodii i aranżu przez samych kursantów

(nie jest wymagana fachowa wiedza ani umiejętności gry na instrumencie uczestników, choć to drugie mile widziane).

Prowadzący: Alek Golor-Baszun – twórca piosenek i samodzielny producent muzyczny, poeta, wokalista i multiinstrumentalista. Zapisy do 24 listopada: email: a.parzych-bucka@mokjozefow.pl, tel. 22 789 22 84.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie