warsztaty dla mam

poniedziałek 31.05.2010

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak poprzez odpowiedni dobór stroju stać się pewną siebie i atrakcyjną kobietą to zapraszamy na spotkanie z panią Katarzyną Kamińską-Łebską. Na warsztatach poznasz zasady stylizacji zgodne z Twoim typem sylwetki i urody. Niech Twój strój podkreśli wszystko co jest w Tobie najpiękniejsze!

Klub Mam na Mokotowie zaprasza na bezpłatne warsztaty STYLOWA MAMA
31 maja, w godzinach 10.00-12.00

Prowadząca: Katarzyna Kamińska-Łebska, www.kaminska.net, absolwentka wydział Architektury na Politechnice Gdańskiej oraz wydziału Projektowania Mody na Akademii Sztuk Wizualnych w Poznaniu. Stylistka i projektantka mody. Od wielu lat w branży modowej. Doświadczenie zdobywała pracując dla telewizji, projektantów mody i dużej firmy odzieżowej. Obecnie zajmuje się stylizacją i projektowaniem toreb. Zakochana w Saskiej Kępie, gdzie mieszka i pracuje. Większość czasu poświęca pracy i opiece nad dwuletnim Tymkiem. W wolnych chwilach odpoczywa.

UWAGA – ze względu na warsztatowy charakter spotkania ilość miejsc jest ograniczona – prosimy o wcześniejsze zapisy pod adresem klub@klubmam.org Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Klub Mam na Mokotowie,
Centrum Łowicka,
ul. Łowicka 21, sala nr 25.

{{moduly ntltresc}}

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także