Warsztaty dla maluchów z rodzicami | Poznań – Rataje

Sala Danimatoring os. Armii Krajowej 131a w Poznaniu (Rataje) mapa

poniedziałek 21.09.2020 do niedziela 04.10.2020

20

Warsztaty dla maluchów z rodzicami | Poznań - Rataje

Zapraszamy maluszki z rodzicami na warsztaty! Czekają na Was Sensoludki, Muzykoludki, Adaptusie oraz Zumba® rodzinna. Wszystkie zajęcia odbywają się w siedzibie Danimatoring na os. Armii Krajowej 131a w Poznaniu.

SENSOLUDKI – zajęcia ogólnorozwojowe dla maluchów w wieku od 6 miesięcy do 3 lat

środa 11:00-12:00 | czwartek 10:00-11:00

Sensoludki łączą w sobie Sensoplastyka®, arteterapię oraz Metodę Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. W trakcie warsztatów dzieci poznają nowe materiały i struktury, których mogą doświadczać wszystkimi zmysłami. Podczas zajęć dużo wąchają, dotykają, smakują, słuchają i oczywiście oglądają, świetnie się przy tym bawiąc. Każde spotkanie to także świetna okazja do integracji z rówieśnikami. W warsztatach dzieci uczestniczą wspólnie z rodzicami. Spotkania złożone są z dwóch około 30-minutowych części. Pierwsza część to zajęcia ogólnorozwojowe przygotowane i animowane przez naszą prowadzącą. Druga to czas swobodnej zabawy. W zależności od pogody przebywamy w naszej sali lub na dworze w jej sąsiedztwie, zawsze chroniąc się przed słońcem w cieniu drzew.

MUZYKOLUDKI – zajęcia umuzykalniające dla maluchów w wieku od 0 do 5 lat

wtorek 16:00-16:45 | czwartek 12:00-12:45 | czwartek 13:30-14:15

Muzykoludki to rodzinne spotkania z muzyką i instrumentami. Dzieci będą miały okazję zobaczyć, usłyszeć i dotknąć prawdziwych instrumentów, dowiedzieć się czegoś o nich. Podczas każdych zajęć przewidziany jest element swobodnej gry na instrumentach oraz improwizowanego śpiewu w oparciu o prostą i znaną melodię. Spotkanie kończy relaksacja przy bajce, której treść ilustrowana jest grą na instrumencie.

ADAPTUSIE – zajęcia adaptacyjne przygotowujące do roli przedszkolaka dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat

wtorek 9:00-10:00

Rozpoczęcie przedszkola to bardzo ważny moment w życiu każdego dziecka, ale także rodzica. W szczególności dotyczy to maluchów, które pierwsze trzy lata życia spędziły w domowym zaciszu pod opieką mamy, taty, babci, cioci lub niani. Aby dziecku jak najpłynniej udało się wejść w rytm życia przedszkolnego, zapraszamy do udziału w Adaptusiach – zajęciach adaptacyjnych dla przyszłych przedszkolaków. Spotkania mają charakter warsztatów ogólnorozwojowych z elementami muzyki, tańca, teatru oraz Sensoplastyka®. Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci z rocznika 2018 oraz starsze, które rozpoczną swoją przygodę z przedszkolem we wrześniu 2021 roku. Początkowo podczas warsztatów dzieciom będą towarzyszyć rodzice (bez aktywnego udziału w zajęciach!). Z czasem będziemy zachęcać opiekunów do opuszczenia sali i odpoczynku przy dobrej kawie w naszej przytulnej poczekalni.

Zumba® rodzinna – warsztaty taneczne dla rodziców z dziećmi do lat 6

czwartek 17:30-18:15 | piątek 10:00-10:45

 

Zapisy: info@danimatoring.pl

Informacje: tel. 504 400 485 | info@danimatoring.pl |  www.danimatoring.pl

Lokalizacja: Sala Danimatoring os. Armii Krajowej 131a w Poznaniu

 

Promocja na pierwsze zajęcia: 20 zł.
Kolejne pojedyncze zajęcia: 35 zł.
Karnet: 120 zł/4 zajęcia (uprawnia do wstępu na wszystkie zajęcia dla maluchów)

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie