Warsztaty dla dzieci w Muzeum Tradycji Niepodległościowych

piątek 31.10.2014

Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi serdecznie zaprasza wszystkich uczniów szkół podstawowych na nowe warsztaty odbywające się w placówce przy ul. Gdańskiej 13. Są to m.in.: „Kalambury Historyczne”, „Graj w Znaki” i warsztaty historyczno-modelarskie. Natomiast od połowy października dołączają do oferty Muzeum dwie nowe lekcje muzealne: „Ubiór szlachecki i regionalny w dawnej Polsce” oraz „Święto 11 listopada”.

od września 2014 roku

Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi ul. Gdańska serdecznie zaprasza wszystkich uczniów szkół podstawowych na nowe warsztaty odbywające się w naszej placówce:
– „Kalambury Historyczne"
– „Graj w Znaki"

Ponadto w naszej ofercie edukacyjnej dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2014/2015 znajdują się następujące warsztaty:
– warsztaty historyczno-modelarskie
– warsztaty plastyczne
– odszukaj artefakt
– chińczyk międzywojenny

oraz lekcje muzealne:
– „Dzień z Janem Matejko"
– „Dzień z Tadeuszem Kościuszką"
– „3 maja to nie żart, konstytucje trzeba znać"

A od połowy października wprowadzamy dwie nowe lekcje muzealne:
– „Ubiór szlachecki i regionalny w dawnej Polsce"
– „Święto 11 listopada"

Szczegóły na: http://www.muzeumtradycji.pl/

Prosimy o zgłaszanie telefoniczne lub e-mailowe grup dzieci oraz indywidualnych osób minimum 3 dni przed planowaną wizytą.
Zajęcia edukacyjne prowadzone są od poniedziałku do czwartku w godzinach 9.00-15.00 przy ul. Gdańskiej 13

Cena za udział w zajęciach wynosi 30 zł od grupy.
Przy jednej wizycie istnieje możliwość połączenia ze sobą dwóch rodzajów warsztatów
oswiatowymtn@gmail.com
tel. 42 632 31 41, 42 632 71 12 Dział Oświatowy

Muzeum Tradycji Niepodległościowych

Muzeum w budynkach przy ulicy Gdańskiej 13 i w Oddziale Martyrologii Radogoszcz przy ulicy Zgierskiej 147 w Łodzi przechowuje ponad 45 tys. różnego rodzaju eksponatów związanych z dziejami Łodzi, regionu łódzkiego, Polski, z losami …

ul. Gdańska 13

edukacja@muzeumtradycji.pl

Boże Narodzenie z 5.10.15.