Warsztaty dla dzieci  w MNK – Weź głęboki oddech!

Warsztaty dla dzieci w MNK – Weź głęboki oddech!

MNK Wyspiański  (pl. W. Sikorskiego 6)
🗺 mapa
📅 niedziela 17.12.2023
🎫 30zł
Weź głęboki oddech!
Jakie zwierzęta mogą kryć się wśród kwiatów namalowanych przez Stanisława Wyspiańskiego? Czy wizyta w muzeum daje takie samo wytchnienie jak pobyt na łonie natury? Mamy nadzieję, że tak właśnie będzie podczas naszych warsztatów! Będziemy wykonywać ćwiczenia oddechowe z naśladowaniem odgłosów zwierząt oraz proste formy ruchowe z wykorzystaniem elementów tanecznych, w zabawowej formie. Na zakończenie spróbujemy krótkiej relaksacji dostosowanej do potrzeb grupy. 

Weź głęboki oddech! Warsztaty ruchowo-relaksacyjne dla dzieci 2-3-letnich wraz z rodzicem
19 listopada 2023, godz. 10.30 – 11.30
17 grudnia 2023, godz. 10.30 – 11.30W każdym z tych dni zajęcia odbędą się według tego samego scenariusza – zapraszamy w jednym wybranym terminie.

Informacje techniczne: Zachęcamy, żeby na zajęcia ubrać się wygodnie i przynieść ze sobą matę lub koc. W oddziale dostępny jest przewijak, obiekt jest w pełni dostosowany do zwiedzania do z wózkiem.
Wszystkie zajęcia odbędą się w oddziale MNK Wyspiański  (pl. W. Sikorskiego 6).
Bilet: 30 zł (dziecko) + 1 rodzic wchodzi za darmo
Możliwość zakupu biletów on-line oraz w kasie oddziału przed rozpoczęciem zajęć, jeśli będą wolne miejsca.
Bilety w sprzedaży od 18 września 2023

Prowadzenie: Anna Tyka – entuzjastka życia, instruktorka metody Pilates i BodyART, absolwentka krakowskiego AWF. Prowadzi zajęcia z relaksacji, gerontologii, form body&mind. Pasjonatka ruchu, szczególnie na powietrzu, zakochana w tańcu, pływaniu i surfingu, woda to jej żywioł. Z zamiłowania podróżniczka, zawsze ciekawa nowych miejsc, kultur, ludzi.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie