Warsztaty dla dzieci: Teatr na linie

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
🗺 mapa
📅 sobota 23.09.2023
🎫 59zł
Warsztaty dla dzieci: Teatr na linie
Z okazji 25-lecia Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka przygotowaliśmy warsztaty dla dzieci, aby mogły pobudzić swoje artystyczne zdolności! Tematem przewodnim jest „Teatr na linie”, w ramach którego proponujemy m.in. zabawy instrumentalne przy pomocy instrumentów zawieszonych na linie, zabawy ruchowe z wykorzystaniem liny, gry teatralne, tworzenie obrazów ze sznurków oraz wiele więcej ciekawych aktywności!

Warsztaty będą przeznaczone dla dzieci w wieku 2,5 do 6 lat. Dzieci do lat 3 będą mogły brać udział w zajęciach wraz z opiekunami. Natomiast dzieci starsze wezmą udział w warsztatach samodzielnie.

Twoje dziecko będzie mogło zapoznać się z przestrzenią i formą warsztatów, którą oferujemy w Centrum, w ramach rozpoczynającego się pod koniec września semestrze. To idealna okazja, aby przetestować różne rodzaje warsztatów artystycznych dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Zapraszamy 23 września na godzinę 12:00 do Naszego Centrum!

Kurs online - Jak rozwijać koncentrację i uwagę dzieci

Mindfulness dla dzieci

Twoje dziecko ma trudności z koncentracją? Nie potrafi się na niczym skupić? Jest zestresowane?
Jeżeli chcesz pomóc dziecku rozwinąć pełnię jego możliwości, lepiej zrozumieć siebie, zbudować odporność na stres i nauczyć się słuchać głosu własnego serca – ten kurs jest właśnie dla was!

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent