UD

Warsztaty dla dzieci i rodzin w MuFo – fotograficzny spacer po Krakowie

MuFo Rakowicka, Kraków
🗺 mapa
📅 sobota 22.06.2024
Warsztaty dla dzieci i rodzin w MuFo - fotograficzny spacer po Krakowie
Korzystając z pięknej pogody, zapraszamy na czerwcowe spacery z MuFo!W czwartek, 6 czerwca proponujemy przechadzkę, która… pozwoli zrozumieć jednego z najwybitniejszych polskich reżyserów, Wojciecha Jerzego Hasa. Miał on ponoć mawiać, że „Aby mnie zrozumieć, trzeba znać Kraków”, więc historyk kina, Maciej Gil, poprowadzi Was po mieście śladami tego twórcy.

Z kolei w sobotę, 22 czerwca, zaczynamy w MuFo Rakowicka o godz. 11.15 wspólnym drugim śniadaniem, a po nim wyruszycie z nami na rodzinny, fotograficzny spacer po Krakowie, inspirowany wędrówkami bohatera naszej wystawy czasowej – Adama Karasia. 

O godzinie 11.15, kiedy rozpoczniemy spotkanie, słońce jest już prawie w zenicie. Chcielibyśmy jednak, by spacer fotograficzny obfitował w wiele zachwycających widoków, jak te których doświadczał Adam Karaś, spacerując po mieście z aparatem. Ten nieszablonowy fotograf, który niejednokrotnie utrwalał na zdjęciach Kraków, zainspiruje Was do spojrzenia świeżym okiem na miejsca, które dobrze znacie. Podczas spaceru nie zabraknie fotograficznych zadań specjalnych i ćwiczeń rozwijających wyobraźnię i wrażliwość. Prosimy o przyniesienie aparatów fotograficznych – mogą być to aparaty w smartfonach.
Przed wędrówką z aparatami zapraszamy na drugie śniadanie przy wspólnym stole!
* hasło wymyślone przez Adama Karasia

Prowadzenie:
Małgorzata Pióro – artystka fotografka, pedagożka, socjolożka, arteterapeutka, wykładowczyni, certyfikowana trenerka, trenerka „doświadczania”, trenerka metody „Biegun” Marka Kamińskiego, facylitatorka i podróżniczka. Jest osobą pełną pasji, pozytywnej energii i ciekawości świata. Spełnia swoje marzenia. Podczas podróży dzieli się swoim entuzjazmem i spojrzeniem na świat ze spotykanymi osobami. Kocha naturę. Uwielbia smakować kawę, muzykę i zatrzymywać chwile na fotografiach. Lubi wyzwania i przygody.

Ważne informacje:
• Spacer dla rodzin z dziećmi do 12 roku życia
• Miejsce spotkania: MuFo Rakowicka, ul. Rakowicka 22A
• Spacer rozpocznie się poczęstunkiem
• Cena: 30 PLN/os.
• Czas trwania: ok. 2 godz.
• Liczba uczestników: 20 osób
• Zapisy przez system rezerwacji online: bilety.mufo.krakow.pl, mailowo pod adresem bilety[at]mufo.krakow.pl oraz pod numerem telefonu 12 3957042 wew. 1226. Rezerwacja telefoniczna możliwa od wtorku do niedzieli w godzinach otwarcia Muzeum.
Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Wydarzenie jest częścią programu edukacyjnego towarzyszącego wystawie „Być jak Adam Karaś”.

Szczegółowy program wraz ze wszystkimi informacjami praktycznymi czeka na Was na naszej stronie internetowej: mufo.krakow.pl

155 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent