Warsztaty dla dzieci i rodziców w Stacji Dzieci

Data wydarzenia: sobota 25.06.2011 do poniedziałek 27.06.2011

Warsztaty dla dzieci i rodziców w Stacji Dzieci

Centrum Rodzinne Stacja Dzieci zaprasza na czerwcowe zajęcia dla dzieci oraz niemowląt z rodzicami.

Poranek Malucha

W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 1,5-2,5 roku na Poranek Malucha. Będzie to godzina spędzona w atmosferze zabawy i uśmiechu. Podczas spotkania wraz z dziećmi udamy się do stacji artystycznej, stacji swobodnej zabawy oraz stacji zdrowego ruchu i rozrywki. Dziecko dzięki zajęciom będzie miało okazję nabywać pierwsze umiejętności społeczne w grupie rówieśników. Dzięki dobrze dopasowanym do wieku aktywnościom maluchy poprawią swoją sprawność manualną i ruchową. A to wszystko podczas wspaniałej i beztroskiej zabawy. Szczegółowy opis zajęć znajduje się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!
Termin: 25.06.2011r. godzina 10:00-11:00
Koszt: 20 zł/dziecko
Dla kogo: dzieci w wieku 1,5-2,5 roku wraz z opiekunami

 

Fiku-Miku

W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 3-4 lat na zajęcia ogólnorozwojowe Fiku-Miku! Będzie to czas wesołych zabaw ruchowych, które pomogą rozruszać wszystkie zaspane mięśnie. Zabawy z chustą, piłkami i zabawy ruchowo – muzyczne w gronie rówieśników na pewno pomogą dzieciom rozpocząć sobotni dzień w miły sposób. Gwarantujemy wesołą zabawę! Szczegółowy opis zajęć znajduje się na naszej stronie internetowej.
Termin: 25.06.2011r. godzina 11:30-12:30
Koszt: 20 zł/dziecko
Dla kogo: dzieci w wieku 3-4 lat

 

Tęczowa lokomotywa – Zajęcia dla niemowląt z rodzicami

W najbliższy poniedziałek zapraszamy na ostatnie czerwcowe zajęcia dla maluszków Tęczowa lokomotywa.
Zajęcia adresowane są do mam i ich maleństw. W czasie zajęć pokazujemy jak można efektywnie bawić się z niemowlęciem i samemu czerpać z tej zabawy radość. Podpowiadamy rodzicom w jaki sposób ćwiczyć maleńkie ciało i umysł już od pierwszych miesięcy życia dziecka. Jak świadomie wprowadzać maleństwo i oswajać je z otaczającym światem- by poczuło się w nim pewnie. Proponowane zabawy pobudzają w dziecku jego naturalną ciekawość świata, a rodziców inspirują do aktywnego kontaktu z maleństwem.
Kiedy: 27.06.2011r. godzina 12:00-12:45
Dla kogo: dzieci w wieku od 4 do 12 miesięcy wraz z opiekunami
Koszt: 32 zł

W wakacje także nie zabraknie zajęć dla maluszków. Zapraszamy do zapoznania się z lipcowym grafikiem zajęć w Stacji Dzieci. Więcej informacji na stronie stacjadzieci.pl

 

Warsztaty dla dzieci i rodziców w Stacji Dzieci

Stacja Dzieci

Centrum Rodzinne Stacja Dzieci to miejsce spotkań rodziców, dzieci i wszystkich im bliskich.

Zapraszamy do wspólnej rodzinnej zabawy, odpoczynku i edukacji. Naszą misją jest inspirowanie rodziców do aktywnego bycia z dziećmi i stworzenie …

Więcej

Adres:

Patriotów 303
04-767 Warszawa


Kontakt:

22 615 43 95
stacjadzieci@stacjadzieci.pl
http://www.stacjadzieci.pl