Warsztaty DIY dla maluszków – 24 marca (Bielany, Targówek, Wawer)

Ciuchcia Puch Puch Bielany, ul. Klaudyny 28A, Ciuchcia Puch Puch Targówek ul. Łokietka 7, Ciuchcia Puch Puch Wawer ul. Stradomska 12

sobota 24.03.2018

20 zł

Pierwsze kroki w przedszkolu… czyli jak pomóc dziecku w radosnej adaptacji

Warsztaty Do It Yourself w Ciuchci Puch Puch Bielany, Targówek i Wawer – 24 marca 2018

W najbliższych miesiącach rozpoczynamy cykl zajęć adaptacyjnych „Warsztaty DIY w Ciuchci Puch Puch”. Pod tajemniczym skrótem DIY kryje się hasło „Do It Yourself”, czyli po polsku „Zrób to sam”! Podczas najbliższych zajęć proponujemy maluszkom warsztaty majsterkowania. Wspólnie puścimy wodze fantazji i pomysłowości oraz będziemy tworzyć własnoręczne cuda!

Najbliższe zajęcia dla dzieci w wieku od roku do 4 lat odbędą się 24 marca (sobota) w Ciuchci Puch Puch Bielany, Targówek i Wawer!

☀️Przedszkole i Żłobek Ciuchcia Puch Puch Bielany

Ul. Klaudyny 28A, tel. 660 718 942, e-mail. bielany@puchpuch.pl

24.03.2018, godz. 11:00-12:00

Już 24 marca poznamy przyjaciół z wiejskiego podwórka – konika, owieczkę, świnkę i krówkę. Dowiemy się, co lubią jeść i jak nazywają się ich domy. Spróbujemy odgadnąć, które zwierzątko wydaje jaki dźwięk, i sprawdzimy, jak dobrze uda nam się go naśladować. Następnie wspólnie opowiemy sobie bajeczkę ortofoniczną „W zagrodzie Małgosi”, weźmiemy udział w zabawie ruchowej „Na pastwisku” i zatańczymy do piosenki „Konik”. Na zakończenie spotkania każdy maluch wraz z rodzicem wykona kreatywną pracę plastyczną pod tytułem „Łaciata krowa”, z wykorzystaniem surowców wtórnych ?!

☀️Przedszkole i Żłobek Ciuchcia Puch Puch Targówek

Ul. Łokietka 7, tel. 660 416 500, e-mail. zacisze@puchpuch.pl

24.03.2018, godz. 11:00-12:00

Już 24 marca poznamy „Wiosenne kłopoty zajączka Szaraczka” i wspólnie z bohaterem opowiastki udamy się na poszukiwanie wielkanocnych jajeczek, które Szaraczek zgubił podczas wędrówki przez las. Następnie maluszki pobawią się w turlanie odnalezionych jaj, wyławianie ich z wody i przenoszenie na łyżce. Dzięki czarodziejskim opaskom wszystkie dzieci zamienią się w zajączki, aby przy utworze C. Saint-Saënsa „Karnawał zwierząt – kangury” skakać, strzyc uszami, chrupać marchewki i klepać się po najedzonych brzuszkach. Szaraczek nauczy też maluchy wierszyka paluszkowego o tym, jak malował pisanki. Na zakończenie wykonamy pracę plastyczną w postaci zajączka na huśtawce?!

☀️Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Wawer

Ul. Stradomska 12, tel. 600 200 306, e-mail. wawer@puchpuch.pl

24.03.2018, godz. 10:30-12:00

Już 24 marca czeka nas wyprawa do Zajączkolandii, gdzie mieszka sympatyczny zając Uszatek. Nasz nowy znajomy zaśpiewa z nami wesołą piosenkę, nauczy nas skakać w dal i przedstawi nam swoich przyjaciół: małą kurkę, której pomożemy przenieść jajeczka do koszyczka, oraz wesołe kaczki, które będą z nami tańczyć. Pomożemy też niesfornym kurczaczkom wskoczyć do skorupki, a Uszatkowi – odnaleźć jego ulubione przysmaki, czyli marchewki, z których następnie „upieczemy” smakowite ciasto. W ramach DIY przygotujemy świąteczną ozdobę w kształcie kurczaczka ?

Kolejne zajęcia odbędą się 7 i 21 kwietnia!

Serdecznie zapraszamy! ?

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie http://puchpuch.pl/sobotnie-zajecia-dla-dzieci/mini-ciuchcia/.

Informacje o kosztach poszczególnych zajęć dostępne są u dyrektorów placówek. 

*Zajęcia w przedszkolu Ciuchcia Puch Puch Wawer połączone są z dniem otwartym – wydarzenie bezpłatne! 

Na zajęcia obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Przedszkole i opieka nad dziećmi Warszawa Targówek, Wawer, Bielany. Warsztaty dla dzieci i adaptacja przedszkolna.

Przedszkole Ciuchcia Puch Puch

Ciuchcia Puch Puch, to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę troskliwych, kompetentnych, kreatywnych nauczycieli, wśród których dzieci zdobywają wiedzę oraz czują się szczęśliwe i bezpieczne. Dzięki …

Więcej

Adres:

Ciuchcia Puch Puch Bielany - ul. Klaudyny 28a, 01-684 Warszawa; Ciuchcia Puch Puch Zacisze - ul. Łokietka 7, 03-586 Warszawa; Ciuchcia Puch Puch Wawer - ul.Stradomska 12 04-619 WarszawaKontakt:

tel.(22) 833 66 75; tel.: (22) 677 27 64; (22) 812 16 47
bielany@puchpuch.pl; zacisze@puchpuch.pl; wawer@puchpuch.pl
http://www.puchpuch.pl
facebook

Warsztaty DIY dla maluszków – 24 marca (Bielany, Targówek, Wawer)