Warsztaty decoupage w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu mapa

sobota 19.11.2016

bezpłatny

warsztaty decoupage

 

Chcesz kreatywnie spędzić wolny czas? Cenisz sobie ręcznie robione dekoracje? Lubisz sprawiać swoim bliskim własnoręcznie zdobione upominki? Przyjdź w listopadową sobotę na warsztaty decoupagu, twórczą atmosferą odczarujemy jesień.

 

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza wszystkich zainteresowanych na zajęcia decoupagu. Mile widziani są zarówno nowicjusze, dopiero odkrywający różnorodność technik plastycznych, jak i pasjonaci twórczości własnych rąk. Z pracą w tej technice poradzi sobie zarówno dorosły jak i dziecko.

Celem warsztatów jest zapoznanie uczestników krok po kroku z techniką decoupagu, przekazanie wielu inspiracji do własnych działań twórczych oraz aktywne spędzenie czasu w dobrej atmosferze.

 

Każdy uczestnik zabiera ze sobą prace, które stworzył na zajęciach. Przedmioty te mogą być tworzone z myślą o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia, jako świąteczne ozdoby lub mikołajkowe upominki dla rodziny i znajomych. Zdobienia mogą być także wykonane w wybranej konwencji, co zaowocuje stylową dekoracją dla domu.

Podczas warsztatów uczestnicy będą pracować na kilku materiałach mając do dyspozycji różne kształty i formy.

 

Zajęcia są bezpłatne.

 

Warsztaty odbędą się 19 listopada br. od godz. 10.00 do 12.00 w sali nr 46, czyli w pracowni malarskiej (II piętro budynku) w CSE  „Światowid” w Elblągu.

Zapisy pod adresem: paula.zaluska@swiatowid.elblag.pl oraz telefonicznie 55 611 20 64. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Zdjęcie – Sabina Gadzała

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Warsztaty decoupage w  Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

"Światowid" Centrum Spotkań Europejskich

Światowid jest pomysłodawcą i realizatorem wielu przedsięwzięć kulturalnych. Dzięki szczególnej trosce o rozwój twórczego ruchu kulturalnego zrealizowaliśmy imprezy artystyczne, które z czasem stały się cykliczne i zyskały zasięg ogólnopolski oraz międzynarodowy. Są to m.in.: Ogólnopolski …

Więcej

Adres:

Plac Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg


Kontakt:

+48 55 611 20 50
http://www.swiatowid.elblag.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:dekoracjewarsztaty