Warsztaty chustowe w Galerii Malucha – poziom II- 2X

ul. Traugutta 2, 81-900 Gdynia mapa

piątek 19.08.2016

chustowe warsztaty gdynia galeria malucha

Zapraszamy serdecznie rodziców dzieci od 4 miesiąca, zarówno tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z chustą jak i tych już doświadczonych, którzy potrafią samodzielnie zawiązać kieszonkę czy kangura.
Aby wziąć udział w spotkaniu nie potrzebujecie mieć swojej chusty, wystarczy przekonanie, że to coś dla Was lub nawet ciekawość i chęć sprawdzenia, czy będzie Wam razem dobrze.

W trakcie warsztatów poznacie wiązanie dopasowane do etapu rozwoju Waszego dziecka. Kiedy maluszek zaczyna się wiercić i odpychać w kieszonce lub kangurze wiązanie 2X pozwala mu na więcej swobody i lepszą widoczność.

W czasie spotkania jest możliwość przećwiczenia sekwencji ruchów najpierw na lalce a kiedy poczujecie się już pewniej- wiążecie w chuście swoje dzieci. Powtarzamy wiązanie kilka razy abyście je dobrze opanowali i byli w stanie wykonać je samodzielnie.

Warsztaty poprowadzi Emilia Łowkiel (Naturalnie Nosimy) – doradca noszenia w chustach i nosidłach miękkich akredytowana przez Akademię Noszenia Dzieci.
Patronuje im Klub Rodzica Naturalnie.

W trakcie warsztatów będzie możliwość wypożyczenia oraz zakupienia chusty z rabatem.
W Galerii Malucha działa również wypożyczalnia Blisko Mam Cię- chusty, książki w duchu Rodzicielstwa Bliskości.

Koszt udziału w spotkaniu to 50 zł od osoby dorosłej i 70 zł od pary.

Spotykamy się w kameralnej atmosferze, dlatego ilość miejsc jest ograniczona.
Zapisy tel. 784 550 847 lub naturalnienosimy@gmail.com w temacie proszę wpisać: Warsztaty GM i datę warsztatów, na które się zapisujecie.
W treści maila proszę wpisać wiek dziecka/ ciąża, ilość osób biorących udział w warsztatach, czy macie jakieś doświadczenie w motaniu i czy przygotować dla Was chustę na czas warsztatów.
Do zobaczenia 🙂

Galeria Malucha – Fundacja Bomalihu adres:ul. Traugutta 2, 81-900 Gdyniakiedy:piątek, 19 sierpnia 2016

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Galeria malucha - miejsce spotkań, odpoczynku, rozwoju dla całej rodziny.

W szalonym pędzie dnia codziennego nie mamy czasu, aby choć na chwilę się zatrzymać i pobyć NAPRAWDĘ z naszym dzieckiem. W domu musimy pogodzić wykonywanie obowiązków wraz z opieką nad naszymi maluchami. Wychodząc naprzeciw potrzebom dzisiejszych …

Więcej

Adres:

81-388 Gdynia, Traugutta 2

Kontakt:

606-647-990; 505-076-300
galeriamalucha@wp.pl
http://www.bomalihu.org.pl/