Warsztaty biżuterii koralikowej w Muzeum Galicja

Żydowskie Muzeum Galicja
📅 niedziela 10.04.2022
Warsztaty biżuterii koralikowej w Muzeum Galicja
Warsztaty poświęcone podstawom wytwarzania biżuterii z koralików. W trakcie zajęć zaprezentowane zostaną techniki tworzenia różnorodnych łańcuszków do samodzielnego wykonania bransoletki, a także sposoby mocowania zapięć.
Elena Wsiewołodowna Renova ukończyła z wyróżnieniem studia na Żytomierskim Uniwersytecie Państwowym im. Iwana Franki, na kierunku „nauczanie początkowe”. Jest mistrzynią sztuki ludowej Żytomierskiego Centrum Kreatywności Dzieci i Młodzieży. Kieruje Ludowym Zespołem Artystycznym – kołem „Sztuka tworzenia ozdób z koralików”.
Czas trwania: 1,5-2 h
Koszt: 50 zł
Obowiązują zapisy: zapisy@galiciajewishmuseum.org
Warsztaty w języku ukraińskim, z tłumaczeniem na język polski.
Niedziela 10.04, godz. 12

Bead jewelry workshop with Elena Vsevolodovna Renova
On-site event
A workshop devoted to the basics of creating beaded jewelry. During the workshop the participants will get to know various techniques of creating bead chains to create a bracelet and connecting them to clasps.
Elena Vsevolodovna Renova is a distinguished graduate of the Ivan Franko State University in Zhytomyr in primary learning. She is an expert in folk art from the Zhytomyr Children’s and Youth Center for Creativity. She leads a folk art group.
Duration: 90 minutes-2 hours
Cost: 50 zł
Reservations required: zapisy@galiciajewishmuseum.org
In Ukrainian with translation to Polish.