Warsztaty artystyczne HOKUS POKUS, Chorzów

14 listopada 2016 r.

godz. 16.30 – 18.00

Hokus Pokus – to magia.

Nasza wyobraźnia, dzięki której, dobrze znana wszystkim zabawa może nabrać całkiem nowego wydźwięku – to magia. Rodzice znajdujący czas dla swoich pociech, odkrywający w sobie na nowo dziecko; to magia. Dzieci bawiące się ze swoimi rodzicami jak nigdy przedtem; to jest prawdziwa magia. I to wszystko na jednych zajęciach; TO JEST HOKUS POKUS

Zapraszamy opiekunów (mamusie, tatusiów, babcie, dziadków, ciocie) z dziećmi powyżej 6 roku życia. Prosimy o zabranie ze sobą obuwia zmiennego oraz wygodnych, nie krępujących ruchów ubrań. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci z opiekunami tzn. że wszyscy bierzemy czynny udział w zajęciach. Podczas zajęć będziemy malować na wzajem sobie twarze farbkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Warsztaty poprowadzi:

Anna Bączek-Lieber – aktorka Teatru Nikifory, animator kultury, instruktor teatralny, współpracownik Fundacji Rozwoju Świętochłowic (FRŚ), obecnie opiekun grupy „Teatr Seniorów XXI wieku FRŚ”, właściciel TeatruTrip. Jest propagatorem kultury na Śląsku wśród dzieci, młodzieży jak i osób starszych. Jej pasją jest przede wszystkim teatr oraz praca z ludźmi. Interesuje się również kreacją i reżyserią zwłaszcza grup amatorskich, które jej zdaniem mają ogromny wpływ na kształt oraz rozwój kultury naszego regionu.

Bilety w cenie 5,- zł od pary (opiekun i dziecko)

Informacje i rezerwacja miejsc:

agnieszka_pielok@interia.pl, tel. (32) 247 39 58

Starochorzowski Dom Kultury, oddział Chorzowskiego Centrum Kultury