Warsztaty artystyczne dla dzieci – Naprawianie miasta

Pracowania Artystyczna GGM, ul. Grobla I 1/2 (w budynku Gdańskiej Galerii Güntera Grassa)
📅 niedziela 18.06.2017
naprawianie miasta
Termin: niedziela 18.06, godz. 12.00-14.00

Uczestnicy: dzieci w wieku 7-11 lat, młodsze dzieci zapraszamy z opiekunami
Prowadząca: Marta Karalus
Zapisy: mkaralus@ggm.gda.pl lub pod nr tel. 530 788 877

udział w warsztatach jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń

W najbliższą niedzielę, odwiedzimy wystawę Stan surowy otwarty. Nazwa wystawy nawiązuje do terminu budowlanego, który oznacza dom niewykończony, bez instalacji czy okien. My inspirując się pracami artystycznymi, jak i wykorzystanymi materiałami nawiążemy dialog z pracami artystów, pobawimy się w paraarchitektów, stworzymy rzeźby i prace z wykorzystaniem gry świateł oraz materiałów budowlanych. Brzmi zaskakująco? Efekt na pewno też taki będzie. Wyjdziemy poza przestrzeń Galerii, aby odnaleźć miejsca pozornie popsute i zaniedbane, które poprzez twórcze interwencje nabiorą nowego życia i znaczenia. Przestrzeń wokół nas stanie się kreatywnym placem doświadczalnym. Zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców lubiących twórcze wyzwania.

www.ggm.gda.pl/naprawianie_miasta