Warsztaty animacji dla najmłodszych w Centrum Handlowym Bielawy, Toruń

Centrum Handlowe Bielawy, ul. Olsztyńska, Toruń mapa

niedziela 28.08.2016

Bezpłatne

warsztaty animacji w Toruniu

Twoje dziecko lubi filmy animowane? Zabierz je na warsztaty animacji i dubbingowania bajek, które odbędą się 28 sierpnia w godzinach 11.00-18.00 w Centrum Handlowym Bielawy! W niedzielne popołudnie najmłodsi klienci CH Bielawy będą mogli poznać od kuchni poszczególne etapy powstawania kreskówek.

Warsztaty animacji dla najmłodszych w Centrum Handlowym Bielawy to doskonała okazja do wakacyjnej zabawy z ulubionymi bohaterami – Minionkami, Smerfami i Angry Birds. Na jeden dzień toruńska galeria zamieni się w prawdziwe studio filmowe. W niedzielę – 28 sierpnia – w godzinach 11:00-18:00 na maluchy będą czekać profesjonaliści, którzy wspólnie z dziećmi przygotują ich własną bajkę. Podczas warsztatów najmłodsi stworzą swoje własne postacie filmowe oraz scenografię, która uzupełni całą animację. Następnie uczestnicy zajęć będą mogli na żywo obserwować animowanie bajki. Od godziny 16.00 będą trwać warsztaty dubbingowania, podczas których bohaterowie, wcześniej stworzeni przez dzieci, przemówią ich własnymi głosami! Każdy z młodych twórców znajdzie swoje nazwisko w napisach końcowych. Gotowe filmy zostaną wyświetlone na ekranie oraz przesłane na wskazany przez rodzica (opiekuna) adres mailowy. Uczestnikom warsztatów zostanie wręczony certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu.

Uzupełnieniem eventu będą konkursy z filmowymi nagrodami oraz spotkanie z bohaterami najsłynniejszych animacji – Minionkami, Smerfami i Angry Birds. Najmłodsi będą mogli przywitać się z ulubionymi bohaterami oraz zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Ponadto, przez cały czas trwania zabawy dzieci będą mogły oglądać popularne animowane bajki oraz zapowiedzi premier, a chętni otrzymają kolorowy filmowy makijaż w specjalnej strefie wizażu.

„Końcówka wakacji w Toruniu upłynie pod hasłem ‘Przygody z animacją’! Już w najbliższą niedzielę najmłodsi udadzą się w niezwykłą podróż do krainy bajek i sami staną się ich twórcami. Dobra zabawa dla całej rodziny gwarantowana!” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Udział w wydarzeniu „Przygoda z animacją” jest bezpłatny.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:filmwarsztaty

Zobacz także