Warsztaty andrzejkowe dla dzieci w restauracji Vinnica

Restauracja Vinnica, Sygneczów 1, 32-020 Wieliczka mapa

sobota 20.11.2021

Warsztaty andrzejkowe dla dzieci w restauracji Vinnica

W najbliższą sobotę, 20.11.2021r. zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach andrzejkowych dla dzieci, które będą się odbywać w godzinach 15:00-19:00. Animatorki przygotowały szereg ciekawych zabaw, takich jak:

• wyścig z butów,
  • kto pierwszy będzie podróżować po świecie,
  • lanie z wosku,
  • figury woskowe – przewidywanie przyszłości,
  • figury woskowe w tańcu zamrażańcu,
  • kim będę w przyszłości?
  • losowanie rzeczy ukrytych w magicznym worku,
  • balony z wróżbami i zadaniami,
  • przeciąganie liny,
  • ukryte skarby,
  • serce – miłości nie oszukasz,
  • tatuaże brokatowe,
  • andrzejkowe slime,
  • kącik artystyczny,
  • i wiele innych!

W międzyczasie rodzice mogą się odprężyć w restauracji, gdzie będą mieli okazję spróbować menu sezonowego przygotowanego przez naszego Szefa Kuchni.

FB_Warsztaty kopia

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Restauracja Vinnica

Położona w Sygneczowie 15 km od centrum Krakowa. Idealne miejsce na rodzinny obiad lub spotkanie ze znajomymi z dala od zgiełku miasta, gdzie można zapomnieć o codziennych problemach. Piękny widok z naszego ogródka jest doskonałym …

Sygneczów 1
32-020 Wieliczka